سوپر لیگ جودوی باشگاه های ایران راه اندازی می شود

رئیس سازمان لیگ فدراسیون جودو از راه اندازی سوپر لیگ باشگاه های ایران خبر داد و گفت: برنامه ریزی لازم برای آغاز این رقابت ها در بهمن ماه را انجام داده ایم.
سوپر لیگ جودوی باشگاه های ایران راه اندازی می شود
«سعید قمی»  افزود: رقابت های لیگ برتر در فصل جاری با حضور 12 تیم برگزار شد و این استقبال خوب سبب شد تا به فکر راه اندازی سوپر لیگ باشیم.
وی با بیان اینکه درخواست میزبانی رقابت های جام باشگاه های آسیا را به کنفدراسیون آسیا ارسال کرده ایم، اظهار داشت: اکنون منتظر پاسخ نهایی کنفدراسیون هستیم. 
رئیس انجمن جودو فدراسیون ورزش کارگری با تاکید بر اینکه مسابقات قهرمانی ورزش کارگری کشور، مهرماه در اصفهان برگزار شد، بیان کرد: این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی جودوی کارگری برای اعزام به مسابقات جهانی 2019 اسپانیا را داشت. اولین دوره مسابقات کشوری بانوان نیز 27 دی برگزار می شود تا نفرات برتر این بخش نیز برای حضور در آزمون جهانی معرفی شوند.
قمی درباره زمان برگزاری اردوهای آماده سازی تیم جودوی کارگری، اظهار داشت: اردوهای آماده سازی از ماه آینده آغاز می شود.
وی در مورد شرایط تیم های مردان و زنان ایران، توضیح داد: در بخش مردان به طور یقین صاحب مدال می شویم، اما بانوان برای نخستین بار در این مسابقات حضور می یابند و عملکرد آنان قابل پیش بینی نیست.
رئیس انجمن جودو فدراسیون ورزش کارگری با بیان اینکه تیم ایران سابقه 2 دوره حضور در رقابت های جهانی را دارد، گفت: در مسابقات 2015 ایتالیا و 2017 لتونی به مقام قهرمانی تیمی دست یافتیم و در بخش انفرادی نیز مدال های رنگارنگی به دست آوردیم.
۲ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶
روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری |
کد خبر : ۱۳۵,۰۱۲
کلیدواژه ها: جودو، کارگران، سوپرلیگ، آسیا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید