فوتبال کارگری ایران آماده مسابقات اسپانیا می شود

رئیس انجمن فوتبال فدراسیون کارگری گفت: تیم کارگری ایران خود را برای حضور مسابقات بین المللی اسپانیا در سال آینده آماده می کند و ایمان دارم که قهرمان خواهیم شد.
فوتبال کارگری ایران آماده مسابقات اسپانیا می شود
«منصور احمدی» افزود: مسابقات اسپانیا اوایل تیر ماه سال آینده برگزار می شود و تیم فوتبال کارگری ایران یکی از بهترین تیم های دنیار در این رقابتها محسوب می شود. 
وی با اشاره به اینکه دو نوع مسابقات برون مرزی در فوتبال کارگری برگزار می شود، ادامه داد: نخست مسابقات جهانی که هر 2 سال یکبار برپا خواهد شد و دیگر مسابقات کارخانجات و شرکت های جهان که سالی یک بار برگزار می شود. 
رئیس انجمن فوتبال فدراسیون کارگری با بیان اینکه ما دارای دو لیگ دسته اول و دوم هستیم، اظهار داشت: لیگ دست اول که از 21 آذر شروع شده بود، دیروز به پایان رسید. این بازی ها در سیرجان کرمان برگزار شد البته لیگ دسته دوم ماه آینده در سمنان برپا می شود. 
وی ادامه داد: استان هایی که میزبانی را بر عهده می گیرند، هزینه این بازی ها را متقبل می شوند و فدراسیون هزینه ای نمی پردازد. 
احمدی همچنین داشتن کارت بیمه فدراسیون پزشکی و دفترچه تامین اجتماعی برای بازیکنانی که قصد فعالیت در فوتبال کارگری را دارند، از ضروریات این بخش برشمرد.
۱ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲
روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری |
کد خبر : ۱۳۵,۰۱۶
کلیدواژه ها: فوتبال، کارگری، احمدی، اسپانیا،

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید