اولین دوره مسابقات رالی خانوادگی کارگران و کارفرمایان کشور روز جمعه ششم اردیبهشت ماه برگزار شد.

اولین دوره مسابقات رالی خانوادگی کارگران و کارفرمایان کشور روز جمعه ششم اردیبهشت ماه برگزار شد.
اولین دوره مسابقات رالی خانوادگی کارگران و کارفرمایان گرامیداشت هفته کارگر  روز جمعه ششم اردیبشهت ماه با حضور ۱۱۰ شرکت کننده از استان های تهران ، البرز ،قروین ، یزد، اصفهان و گرگان از ورزشگاه کارگران تهران آغاز گردید.خودروهای شرکت کننده پس از عبور از مسیرهای آزاد راه فتح ، شهرک قدس، آبشار تهران ، تهرانسر و آسایشگاه قدس ساعت ۱۳.۳۰ به ایستگاه پایانی خود رسیدند. .در این رقابت ها ملاک اصلی حرکت بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی و مسیر یابی بر اساس نقشه های داده شده بود . در خاتمه تا زمان بررسی نتایج، شرکت کنندگان در  ورزشگاه کارگران با دو رشته ورزش فریزبی و هلیارد آشنا گردیدند و ساعتی را به بازی این دو رشته ورزشی مشغول شدند. مراسم اختتامیه با حضور پریسا خواجه نژاد معاون اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، علی ابوالفتحی مسئول اداره مسابقات و دبیر انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران کشور،و مسئولان اجرایی این رویداد برگزار و احکام نفرات برتر به آنان اهدا گردید . نفرات اول تا سوم به شرح ذیل معرفی شدند .
خودرو شماره ۲۳ به رانندگی محممد مرادی  و نقشه خوانی مهتاب السادات میر عطایی از اصفهان با ۱۶۸ امتیاز منفی مقام اول و خودرو شماره ۳۴ به رانندگی ایزد بالایی (تهران )ونقشه خانی محمودرضا عبادیان(قزوین ) مقام دوم و خودرو شماره ۱۸ به رانندگی ابوالفضل علیزاده (تهران) ونقشه خوانی آرش هروی (گرگان) مقام سوم 
فدراسیون ورزش کارگری از تلاش های انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی فدراسیون ورزش کارگری و استان تهران در طراحی و اجرای این مسابقه ، همراهی صمیمانه داوران در طول مسیر مسابقه ، حراست وزارت ورزش و جوانان ، اداره کل امنیتی استانداری تهران ، نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و کلیه عزیزان در ورزش کارگری استان تهران قدردانی بعمل می آورد.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۱۷
کد خبر : ۱۴۷,۰۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید