پایان مسابقات انتخابی تنیس روی میز کارگری استان مرکزی با قهرمانی شرکت ایرالکو اراک

مسابقات کارگری تنیس روی میز استان مرکزی با قهرمانی ایرالکو به پایان رسید.
پایان مسابقات انتخابی تنیس روی میز کارگری استان مرکزی با قهرمانی شرکت ایرالکو اراک

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان مرکزی ، مسابقات کارگری تنیس روی میز این استان در سه رده استانی ، شهرستان اراک و مسابقات انفرادی در مرداد ماه سال جاری در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار گردید.
این مسابقات که با حضور تیم‌های ایرالکو، واگن پارس، آذرآب، ماشین سازی، توزیع برق، کمباین سازی، هپکو و تیم هایی از شهرهای مهاجران، ساوه، شازند و دلیجان همراه بود، در بخش شهرستان اراک و همچنین مسابقات استان، تیم‌های واگن پارس و آلومینیوم سازی با شکست حریفان خود در فینال مسابقات به مصاف هم رفتند که در دیدار پایانی تیم ایرالکو با نتیجه سه بر دو تیم تنیس روی میز کارگری واگن پارس را از پیش رو برداشت و به مقام قهرمانی شهرستان اراک و همچنین مسابقات کارگری استان مرکزی دست یافت.
 تیم های آذراب و ماشین سازی به مقام سوم مشترک رسیدند.
در مسابقات انفرادی برگزار شده ، در پایان آقای سعید نظام آبادی به مقام نخست دست یافت، کوروش مسعودی دوم، حمید مرادی و محسن نظیری نیز به مقام سوم مشترک رسیدند. یادآور می‌شود تیم کارگری تنیس روی میز استان مرکزی سال گذشته در مسابقات کارگری کشوری به مقام سوم رسیده بود.

در حاشه برگزاری مسابقات تنیس روی میز کارگری استان مرکزی و با حضور سرپرست ورزش کارگری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، روزبه خلیلی طی حکمی از ایشان به عنوان مسئول جدید تنیس روی میز کارگری استان مرکزی به عنوان جانشین حاج محمود خلیلی نصر معرفی گردید.
در همین راستا  از زحمات سخت کوشانه و خالصانه سالیان طولانی جناب محمود خلیلی نصر به عنوان سرپرست سابق تنیس روی میز کارگری استان مرکزی و یکی از پیشکسوتان این رشته ورزشی تقدیر و تشکر به عمل آمد و عمل نیک تجلیل و احترام به پیشکسوتان ورزشی در این رویداد ورزشی صورت پذیرفت.

۱۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۲۱
کد خبر : ۱۶۰,۳۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید