تهران و گیلان قهرمان فوتبال روی میز قهرمانی کارگران کشور در دو بخش آقایان و بانوان شدند

تیم گیلان قهرمان دومین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال روی میز کارگران کشور در بخش آقایان شد.
در بخش بانوان نیز تهران با برد تیم اصفهان در بازی فینال قهرمان این دوره از مسابقات شد.
تهران و گیلان قهرمان فوتبال روی میز قهرمانی کارگران کشور در دو بخش آقایان و بانوان شدند
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری دومین دوره رقابتهای قهرمانی فوتبال روی میز کارگران کشور از روز گذشته با حضور ۱۱ تیم در بخش آقایان و ۶ تیم در بخش بانوان به میزبانی هیات ورزش کارگری استان قزوین در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور این شهر آغاز شد که در بخش آقایان و پس از برگزاری ۲۵ مسابقه دوره ای به سبک مسابقات جهانی،تیم گیلان موفق شد مقام اول این دوره از مسابقات را کسب نماید.تیم تهران نایب قهرمان و البرز مقام سوم را بدست آورد.در بخش بانوان نیز پس از برگزاری ۱۲ مسابقه دوره ای تهران قهرمان شد.تیم اصفهان دوم و مرکزی مقام سوم را بدست آوردند.
تیم های حاضر در بخش آقایان: استان قزوین میزبان مسابقات ۲ و تیم های اردبیل،مرکزی،کرمان،فارس،گیلان،تهران،البرز،زنجان و اصفهان هر کدام با یک تیم در این رقابت ها حضور داشتند.
در بخش بانوان نیز قزوین با ۲ تیم و استانهای مرکزی،اصفهان،تهران و فارس هر کدام با یک تیم در این بخش حضور داشتند.

علی سلطانپور رئیس انجمن کمیته های ورزشی فدراسیون ورزش کارگری در خاتمه این مسابقات گفت:رشته های ورزشی  در حال توسعه  با رویکرد  همگانی نقش بسزایی در توسعه و گسترش ورزش و ایجاد شور و نشاط در بین اقشار کارگری را دارد.

سلطانپور  ضمن بیان این مطلب افزود  در هفته گذشته شاهد برگزاری مسابقات دارت کارگری قهرمانی کشور در استان سمنان با مشارکت بیش از ۷۵ از استانهای کشور با شرکت ۳۹ تیم در دو بخش آقایان و بانوان بودیم و در روز گذشته مسابقات فوتبال روی میز به میزبانی استان قزوین با شرکت ۱۸ تیم برگزار شد.

وی افزود این گونه رشته ها که به تازگی وارد مسابقات کارگری شده اند با استقبال خوبی از سوی واحدهای صنعتی و کارخانجات مواجه شده است و توانسته ظرف مدت یکسال جای خوبی در دل ورزش کارگری پیدا کند. وی یادآور شد در ماه آینده  مسابقات طنابکشی کارگران نیز برگزار میگردد که انتظار میرود مشارکت خوبی از سوی استانها شاهد باشیم.

در پایان مراسم اهدای احکام و مدال های ورزشکاران برتر این رقابت ها با حضور مهندس بابایی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین،سلطانپور رئیس انجمن کمیته های ورزشی،اسدی رئیس هیات ورزش کارگری استان قزوین و دیگر مسئولین برگزاری در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور قزوین برگزار شد.

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۷
کد خبر : ۱۶۱,۵۷۴
کلیدواژه ها: # کارگران# ورزش # فوتبال روی میز# فدراسیون کارگری# آقایان# بانوان# سمنان#

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید