اولین زنگ ورزش یوگای کارگری سراسر کشور به صدا در آمد

اولین زنگ ورزش یوگای کارگری سراسر کشور به صدا در آمد

اولین زنگ ورزش یوگای کارگری در سومین جشنواره رفاهی، تفریحی، ورزشی و خانوادگی کارگران سراسر کشور  هفته گذشته در قالب 60 خانواده کارگری و با حضور بیش از 300 نفر شرکت کننده از سراسر کشور، در مجموعه تفریحی ورزشی کارگران بندر انزلی در روستای سنگاچین  به صدا درآمد .

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری این جشنواره  با رویکرد ورزش همگانی و با شعار ورزش نشاط و بهره وری، با برپایی ایستگاه ها و رشته های ورزشی گوناگون همانند ورزش صبحگاهی، یوگا، بازیهای ساحلی مانند فوتبال، والیبال، بیگ بال و... طناب کشی، بازیهای بنری، آمادگی جسمانی، پرواز بادبادک و... سعی بر آن شد تا فرهنگ  فعالیت بدنی و ورزش در بین خانواده های کارگری اشائه یابد.

همچنین پس از رسمیت یافتن گروه یوگای کارگری ذیل انجمن همگانی در فدراسیون ورزش کارگری با سرپرستی مهتاب برادری و با توافق مسئولین برگزاری جشنواره در اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصمیم بر آن شد تا با همکاری کمیته یوگای استان گیلان، اولین زنگ ورزش یوگای کارگری در بین جامعه مخاطب به اجرا درآید.

این برنامه به مدت 2 روز صبح ها به عنوان ورزش صبحگاهی به مدت 45 دقیقه  برگزار و علاوه بر انجام حرکات یوگا( آساناها) نحوه صحیح و درست انجام حرکات و نحوه صحیح تنفس، نشستن، راه رفتن و همچنین نکات مورد توجه حین خواب و... آموزش داده شد.

در این جشنواره ،ورزش یوگا در سه گروه بانوان، آقایان و کودکان به همراه مربیان مجرب و کارآزموده استان با حرکات آرامش بخش، مفرح و سلامت محور موجب شد مخاطبان این ورزش  بیشتر با این ورزش مفرح  آشنا شوند   و امید است تا با حمایت مسئولین دست اند کار ورزش کارگری و همچنین ورزش یوگا، دست آوردهای مطلوبی در راستای حفظ سلامت جسم و ذهن مشتاقان این ورزش داشته باشیم.

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸
کد خبر : ۱۶۴,۲۱۰
کلیدواژه ها: #کارگران# فدراسیون کارگری# ورزش# یوگا #والیبال # بیگ بال# طناب کشی # آمادگی جسمانی#

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید