کارگاه آموزشی اعتماد به نفس انجمن بسکتبال کارگری بوشهر برگزار شد

رئیس انجمن بستکبال کارگری بوشهر گفت: کارگاه آموزشی اعتماد به نفس ویژه بازیکنان بزرگسال این انجمن با تدریس احسان گلستانه در سالن ورزشی کوثر بوشهر برگزار شد.
کارگاه آموزشی اعتماد به نفس انجمن بسکتبال کارگری بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی انجمن بسکتبال کارگری بوشهر، پرویز فرزین پور اظهار داشت: با توجه به اهمیت مقوله اعتماد به نفس در کنار تمرین، انجمن اقدام به برگزاری کارگاهی در این زمینه کرد.

رئیس انجمن بستکبال کارگری بوشهر بیان کرد: در کنار تمرین های مستمر و با برنامه نیاز است سایر مقوله های حوزه ورزش مانند اعتماد به نفس و تغذیه نیز جدی گرفته شود که در این راستا کارگاه هایی از سوی انجمن بسکتبال کارگری استان بوشهر  برگزار می شود.

فرزین پور یادآور شد: در قالب کارگاه اعتماد به نفس راه های دستیابی به این مهم از نحوهای مختلفی از جمله راه رفتن، حرف زدن، پاداش، توقف افکار منفی، بیانیه ورزشکار، آموختن و چالش مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: این کارگاه که با حضور رحیم لطفی رئیس هیأت ورزش کارگری استان بوشهر برگزار شد با استقبال خوبی نیز از سوی بسکتبالیست ها همراه شد و آنها در قالب گفت و گویی دوطرفه مسائل و سوال های مدنظر خود را با مدرس کارگاه در میان گذاشتند.

فرزین پور ادامه داد: برای نیمه دوم سال جاری نیز براساس تقویم انجمن برنامه های بیشترى با محوریت استعدادیابی و آموزش اجرایی می شود.


۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱
کد خبر : ۱۶۵,۲۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید