در حکمی از سوی جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری،محمد علی غربی بعنوان سرپرست جدید انجمن دو و میدانی کارگران کشور منصوب شد.

در حکمی از سوی جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری،محمد علی غربی بعنوان سرپرست جدید انجمن دو و میدانی کارگران کشور منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، صبح امروز با حضور مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی، حکم انتصاب محمد علی غربی بعنوان سرپرست جدید انجمن دو و میدانی کارگران کشور توسط جواد رمضی به ایشان اعطاء شد. در جلسه معارفه محمد علی غربی،کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید انجمن مذکور، آمادگی فدراسیون دو و میدانی کشور را جهت پشتیبانی و حمایت همه جانبه از رشته دو و میدانی کارگران کشور در راستای توسعه و تعمیم این رشته ورزشی در میان جامعه ورزش کار و تلاش کشور اعلام نمودند و در ادامه نیز محمد علی غربی برنامه های خود را جهت تقویت انجمن موصوف ارائه نموده و اولویت برنامه های خود را تقویت انجمن های کشوری و استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه ورزش کارگری عنوان نمودند.

 

 

گفتنی است پیشتر دکتر روح الله عسگری گندمانی سرپرستی این انجمن را بر عهده داشت که با توجه به احتمال حضور ایشان بعنوان کاندیدای مجمع انتخاباتی فدراسیون دو و میدانی از این مسئولیت کناره گیری نمودند. عسگری در زمان مسئولیت خود هدایت تیم ملی دو و میدانی کارگران  کشور را در اعزام به مسابقات جهانی کارگران (اسپانیا) بر عهده داشته که این تیم با کسب 33 مدال رنگارنگ و کسب رتبه اول در بخش آقایان و مقام  چهارم در بخش بانوان کارنامه درخشانی از دوران مسئولیت ایشان بجای گذاشته است.

جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در دوران سرپرستی آقای روح الله  عسگری طی حکمی ایشان را به عنوان مشاور ورزشی فدراسیون ورزش کارگری کشور منصوب نمودند.

۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۵
کد خبر : ۱۶۶,۹۴۸
کلیدواژه ها: #کارگران# ورزش # جواد رمضی# مجید کیهانی# دو و میدانی#

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید