مسابقات پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک کارگران و فرزندان کارگر استان کرمان برگزار شد.

مسابقات پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک کارگران و فرزندان کارگر استان کرمان برگزار شد.

مسابقات پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک کارگران و فرزندان کارگر استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمان، رقابتهای پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک قهرمانی کارگران و فرزندان کارگر استان کرمان در روز جمعه مورخ 98/6/29 و با شرکت بیش از 120 ورزشکار از سراسر استان برگزار شد. در پایان این مسابقات که با حضور پروفسور زاهدی نمایده مردم کرمان در مجلس، مسئولین اداره ورزش و جوانان استان کرمان و مسئولین اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی همراه بود نتایج زیر بدست آمد:

 پرورش اندام: 

پیشکسوتان

وزن ۸۰_کیلوگرم 

  1. نفر اول مسعود عسکری نژاد 
  2. نفر دوم مهران حمزه نژاد 
  3. نفر سوم محمدرضا منگلیان 

 

وزن ۹۰ کیلوگرم 

  1. نفر اول سید فرخ میرحسینی 
  2. نفر دوم علیرضا گلزاری 

 

وزن ۹۰+کیلوگرم 

  1. نفر اول مهدی اعتمادی 

 

پرورش اندام جوانان:

وزن ۷۵_کیلوگرم 

  1. نفر اول مهدی رجایی نژاد 
  2. نفر دوم علی برون آبادیان 
  3. نفر سوم مجید غلامی زاده 

 

وزن ۷۵+کیلوگرم 

  1. نفر اول محمد حسین محمدی 
  2. نفر دوم محمد مهدی محسنی 
  3. نفر سوم محمد گلزاری 

 

بزرگسالان:

وزن ۵۵ کیلوگرم 

  1. نفر اول نبی الله مفظر پور 
  2. نفر دوم علی تاجر علی زاده 

 

وزن ۶۰ کیلوگرم 

  1. نفر اول محمدجواد حیات بخش 
  2. نفر دوم علی اکبر قاسمی 
  3. نفر سوم محمد مهدی سلجوقی 

 

وزن ۶۵ کیلوگرم 

  1. نفر اول امیر حسین نعیمی 
  2. نفر دوم مهدی ملایی 
  3. نفر سوم علی خانی 

 

وزن ۷۰ کیلوگرم 

  1. نفر اول محمد امین سالاری 
  2. نفر دوم مهدی رجایی 
  3. نفر سوم ابوالحسن ترکان 

 

وزن ۷۵ کیلوگرم 

  1. نفر اول حمیدرضا سلیمانی ثمره خزان 
  2. نفر دوم سینا ولیان 
  3. نفر سوم علیرضا کریمی 

 

وزن ۸۰ کیلوگرم 

  1. نفر اول حامد نادریان 
  2. نفر دوم مهدی شریفی 
  3. نفر سوم محمد مهدی محسنی 

 

وزن ۸۵ کیلوگرم 

  1. نفر اول جاوید سعادت پور 
  2. نفر دوم محمد گلزاری 
  3. نفر سوم محمد حسین محمدی 

 

وزن ۹۰ کیلوگرم 

  1. نفر اول سبحان ماجرایی 
  2. نفر دوم محمد بهرام نژاد 
  3. نفر سوم محمدرضا منگلیان 

 

وزن ۹۵ کیلوگرم 

  1. نفر اول مهدی شول 

 

وزن ۱۰۰ کیلوگرم 

  1. نفر اول بهروز صابری 

 

 

بادی کلاسیک:

دسته قدی ۱۶۸

  1. نفر اول مجید غلامی زاده 
  2. نفر دوم علی اکبر قاسمی 
  3. نفر سوم مهدی ملائی

 

دسته قدی ۱۷۱

  1. نفر اول سجاد جابری نسب 
  2. نفر دوم ابوالحسن ترکان 
  3. نفر سوم حمیدرضا سلیمانی ثمره خزان

 

دسته قدی ۱۷۵ 

  1. نفر اول سینا ولیان 
  2. نفر دوم علیرضا مختاری 
  3. نفر سوم سینا سعید عسکری 

 

دسته قدی ۱۸۰

  1. نفر اول علیرضا کریمی 
  2. نفر دوم مهدی امیری نژاد 
  3. نفر سوم امیر حسین ذوالعلی 

 

دسته قدی ۱۸۰+

  1. نفر اول ابوالفضل مجاز 
  2. نفر دوم شاهین فرخی 
  3. نفر سوم سبحان ماجرائی

 

 

فیزیک: 

دسته قدی ۱۷۲

  1. نفر اول پرهام عسکری 
  2. نفر دوم سجاد جابری نسب 
  3. نفر سوم هومن رجایی نژاد 

 

دسته قدی ۱۷۵

  1. نفر اول سینا سعید عسکری 
  2. نفر دوم حسین ایلاقی حسنی 
  3. نفر سوم محمد جواد حیات بخش 

 

دسته قدی ۱۷۸

  1. نفر اول ناصر محمود آبادی 
  2. نفر دوم محمدحسین برخورداری 
  3. نفر سوم حسین ابوسعیدی و امیرحسین ذوالعلی 

 

دسته قدی ۱۸۱

  1. نفر اول سعید یعقوبی
  2. نفر دوم رضا دوست محمدی 
  3. نفر سوم پوریا سلطانی نژاد 

 

دسته قدی ۱۸۱+

  1. نفر اول هادی یزدانپناه 
  2. نفردوم پدرام اقبالی زاده 
  3. نفر سوم دانیال صفرپور 

 

به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی و به قهرمان قهرمانان هر دسته جایزه نقدی اهد شد.

 

مقام تیمی:

 

پرورش اندام

  1. مقام اول باشگاه دلیران بافت 
  2. مقام دوم باشگاه مسلم سیرجان 
  3. مقام سوم باشگاه رضا سیرجان 

 

بادی کلاسیک 

  1. مقام اول باشگاه پارک مادر کرمان 
  2. مقام دوم باشگاه انرژی پلاس جیرفت 
  3. مقام سوم باشگاه شوک کرمان 

 

فیزیک 

  1. مقام اول باشگاه پارک مادر کرمان 
  2. مقام دوم باشگاه سورن 
  3. مقام سوم باشگاه فیت لند کرمان

 

۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمان |
کد خبر : ۱۶۷,۱۵۴
کلیدواژه ها: پرورش اندام، هیات ورزش کارگری استان کرمان،

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید