نتایج بازی جهانی اسپانیا

نتایج بازی جهانی اسپانیا

 

 

 

 

 

 

 

نتایج بازی جهانی اسپانیا 

سال برگزاری :2019

مکان برگزاری :    شهر :تروتوزا     کشور:  اسپانیا

تعداد کل کاروان : 140

تعداد تیم های ورزشی: 16 تیم

تعداد تیم آقایان: 11 تیم

تعداد تیم بانوان : 5 تیم

تعداد رشته های ورزشی :

در بخش آقایان : والیبال ساحلی جودو شنا تنیس روی میز کشتی فرنگی- کشتی ساحلی دو و میدانی کاراته -پتانک

در بخش بانوان : جودو تنیس روی میز پتانگ الف و ب   دو ومیدانی

مدال آوران:

1- جودو  

1- سحر چغلوند    1 طلا انفرادی   1برنز تیمی

2 مهشید آرپناهی   1 نقره انفرادی    1 برنز تیمی   

3 آزیتا شکاری   1  برنز انفرادی  1برنز تیمی

4- ساناز اروندی   1 برنز انفرادی   1برنز تیمی    

2- تنیس روی میز  :

1)       ویدا عبدی دزفولی  1 نقره تیمی 1 نقره  دوبل- 1 برنز انفرادی 

2)       مهسا کردی پور    1  نقره تیمی -  1 نقره دوبل -  1 نقره انفرادی

3)       رقیه حق شناس   1  نقره تیمی -  1 برنز انفرادی 1 برنز دوبل

3- پتانک :

 1)       ندا قاسمی زاده 1 طلا

 2)       ستاره نیک منش 1 برنز

4- دو ومیدانی :

1-سمیرا حاتمی راد   1 طلا  پرتاب نیزه

2-مهدیه زعیمی   1 طلا   پرش ارتفاع  -  1 برنز 100با مانع

3- مریم محمودی   3 طلا  800متر 1500متر -5000متر - 1 برنز تیمی 400*4 متر

4- فاطمه سرشتی     1 طلا   5000متر بالای 40سال

5 فاطمه نصر نصرآبادی      2  نقره 1500متر -5000متر

6 حدیثه احمدی سلطان آباد    2 نقره پرش سه گام پرش طول

5-والیبال ساحلی الف    :  نقره  تیمی

1- سعید صفاریان  

2- مجتبی رجبیان شاندیز

3- آرش سرابی مقدم  

4- محسن سالاری

والیبال ساحلی ب :  طلای تیمی

5- کیا شوشتری زاده

6- محمد غلامی

 7- سید امیر حسینی

8-عبدالله آذر

6- جودو :

1- حیدر زحمتکش                            1 طلا

2- حمیدرضا شجادی فرد                    1  طلا

3- سید محمد رضا سعیدی مدنی          1  طلا

4-محمد عباس نژاد                        1 طلا

5- سعید مرادی                             1طلا

6- محمد جمالی                            1طلا

7-حمیدرضا پاپی                           1برنز

7-  شنا:

1- ساسان کریمی                       4  طلا           8 نقره       2 برنز

2 فرشید دادفر                        3 طلا            1 نقره       1برنز

3- غلام رضا محمدی شادروان       1 طلا             3 نقره        1برنز  

4- امین شایسته نیکو                 5  طلا            1نقره         1برنز

5- علی رضا نوری                     2 طلا             4 نقره        3 برنز

6-مهرداد کشاورز                                          4 نقره         1 برنز

7میلاد دلفان                                               3 نقره         3 برنز                       

8-تنیس روی میز :

1)       عباس فروغی                         2 نقره دوبل تیمی  

2)       رمضان علی محمودی گلستانی    2 نقره تیمی انفرادی 1 برنز دوبل

3)       هادی صبحی                          3 طلای تیمی دوبل انفرادی

4)       جمال فتاحی                           1 طلای تیمی

5)       محمد احمدی                          1نقره تیمی 2 برنز دوبل- تیمی

6)       هومن خندان                            1 نقره تیمی

7)       احمد حکمتی امام محمد             1 طلا تیمی 1 نقره دوبل

8)       مجید احتشام زاده                      2 طلای تیمی دوبل

9-کشتی فرنگی :

1-یونس عیسی بیگلو                         1طلا

2-محمد سلیمی  راد                         1 برنز

3-عبدالله پور حسینی                        1 طلا

4-محمد جعفر توسلی                      1طلا

5-مهرداد بهرامی                            1طلا

6-حسین شکری                            1طلا

7-امید حاجی تبار                         1 طلا

10-کشتی ساحلی :

1-غلام رضا عبدالله پور     1 طلا

2-حمید رضا زرین پیکر    1 طلا

3-امین حسین زاده         1 نقره

4- اکبر صفر پور             1طلا

11-دو  و میدانی :

1)      امین حسین زاده رهبر           2 نقره  پرش ارتفاع و پرش سه گام

2)      سجاد زارعی                       1طلا   400*4 متر

3)      جواد علی زاده                    1برنز   400*4 متر

4)      میلاد سروندی                    1طلا  400 متر   -1 برنز  400*4 متر

5)      محمد فرجی                      2برنز    10000- 5000 متر

6)       داوود ملک پور                    2طلا  پرتاب چکش و پرتاب دیسک -  1 نقره پرتاب وزنه

7)      احمد فرود                        2طلا 5000 و 3000 متر با مانع -1نقره  1500 متر -1 برنز  400*4 متر

8)      مهدی  صابری                    1طلا پرتاب وزنه   1 نقره  پرتاب دیسک

9)      سهند توانایی                      1 طلا 100*4   1 نقره  400 متر

10)   صادق خادمی                     1طلا  پرتاب نیزه

11)  حسن میهن دوست               3طلا  100 متر سه گام -100*4 متر

12)  سید مهران حسینی حیدری     3طلا 100 متر 200 متر 100*4 متر

13)  محمد یزدانی                       1 برنز  400*4 متر

12-کاراته   :

1)      حسین یوسفی عطا            1طلا          1نقره

2)      علی رحیمی                     1طلا

3)      مجتبی  کامیباب               1 طلا         1 برنز

4)      بهنام محمدی                   1طلا

5)      مجید اکبر زاده مشتقین       2 طلا       1 برنز  

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۷
کد خبر : ۱۶۹,۶۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید