شریعتمداری ، نائب قهرمانی تیم ملی فوتبال 5 نفره روشندلان در مسابقات قهرمانی آسیا را تبریک گفت

به دنبال کسب مقام نائب قهرمانی تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان کشورمان، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پیروزی غرور آفرین قهرمانان روشندل ایرانی را تبریک گفت.
شریعتمداری ، نائب قهرمانی تیم ملی فوتبال 5 نفره روشندلان در مسابقات قهرمانی آسیا را تبریک گفت
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، در متن پیام تبریک " محمد شریعتمداری " آمده است: پیروزی غیور مردانی که جهان درونشان به نور لایتناهی پروردگار روشن است برگ زرین دیگری بر تارک ورزش ایران عزیزمان به شمار می رود. 
درادامه این متن تبریک آمده است : حمایت از روشندلان پاک ضمیر،همواره جزء دغدغه های اصلی اینجانب بوده و هست. بر این باورم جامعه هدف به خصوص عزیزان دارای معلولیت  حق استفاده از تمامی امکانات رفاهی، شاد زیستن و مشارکت در فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی کشور را دارند. در این مدت که توفیق خدمتگزاری در خانواده عزیز  بهزیستی را داشته ام شاهد استعداد شگرف و بی نظیر افراد دارای معلولیت بوده ام . تیم ملی فوتبال 5 نفره نابینایان عزیز در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان نایب قهرمان نشان دادند که با بازی جوانمردانه کسب سهمیه پارالمپیک ٢٠٢٠ توکیو با عزمی راسخ ممکن است. از خداوند بزرگ موفقیت و سربلندی عزیزان ورزشکار روشندل را خواهانم. امیدوارم همیشه بر مدار خدمت به فرزندان عزیزم با چشم دل باشم  که چه تماشایی است دنیایی که من چشمهای تو باشم و تو شفیع من با چشم دلت.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶
کد خبر : ۱۶۹,۷۷۸
کلیدواژه ها: #کارگران# شریعتمداری# فوتبال 5 نفره# نابینایان# ورزش#

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید