"انتصاب سرپرست جدید انجمن شطرنج کارگران کشور"

در حکمی از سوی رئیس فدراسیون ورزش کارگری،محمد نقی ابراهیم زاده بعنوان سرپرست جدید انجمن شطرنج کارگران کشور منصوب شد.
"انتصاب سرپرست جدید انجمن شطرنج کارگران کشور"
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری،بعدازظهر امروز چهارشنبه ۱۷ مهرماه نشست صمیمانه جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و مهرداد پهلوان زاده رئیس فدراسیون شطرنج با هدف معرفی سرپرست جدید انجمن شطرنج کارگران کشور و توسعه و ارتقاء کمی و کیفی رشته ورزشی شطرنج در میان جامعه ورزش کار و تلاش کشور با حضور مجید احتشام زاده معاون فنی و ورزشی فدراسیون ورزش کارگری،علی اصغر مهدی نژاد معاون اداری و پشتیبانی،سوسن دانشفر نایب رئیس،محمد نقی ابراهیم زاده سرپرست جدید انجمن شطرنج کارگران کشور و شمس الله سرخیل رئیس سابق این انجمن در دفتر فدراسیون ورزش کارگری برگزار شد.
در این نشست دو جانبه دو طرف بر گسترش همکاری های فی مابین و پیگیری مسائل مورد علاقه تاکید کردند.
در پایان جلسه محمد نقی ابراهیم زاده  بعنوان سرپرست جدید انجمن شطرنج معرفی و از زحمات شمس الله سرخیل در زمان تصدی مسئولیت تقدیر بعمل آمد.
جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری نیز ضمن تشکر از حمایتهای رئیس فدراسیون شطرنج و تبریک به سرپرست جدید انجمن، از زحمات و تلاش های شمس الله سرخیل در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر نموده و ابراز امیدواری کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد برگزاری مسابقات شطرنج قهرمانی کارگران کشور در نیمسال دوم  باشیم.
در پایان جلسه حکم انتصاب سرپرست جدید انجمن شطرنج به ایشان اعطاء شد و با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات و تلاش های رئیس سابق این انجمن تقدیر و تشکر بعمل آمد.
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۸:۴۶
کد خبر : ۱۷۰,۰۱۶
کلیدواژه ها: #کارگران# ورزش # فدراسیون کارگری# جواد رمضی#مهرداد پهلوان زاده# مجید احتشام زاده #

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید