مسابقات دسته اول والیبال کارگران استان تهران

تیم ایساکو قهرمان مسابقات دسته اول والیبال کارگران استان تهران شد

مسابقات والیبال کارگران استان تهران با حضور سرکار خانم رضائی بختیاری در سالن مجموعه ورزشی کارگران تهران برگزار شد
تیم ایساکو قهرمان مسابقات دسته اول والیبال کارگران استان تهران شد

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان تهران ، صبح روز سه شنبه مورخ ۲۸ آبانماه ۹۸ فینال مسابقات دسته اول والیبال کارگران استان بین تیم های ایساکو و بانک شهر و با حضور سرکار خانم رضایی بختیاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران،  فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی وزارت متبوع ، حسن حمیدی رئیس هیئت ورزش کارگری استان ، برخی از مدیران کارخانجات و سایر مسئولین ورزش کارگری در سالن مجموعه ورزشی کارگران تهران برگزار شد.

در پایان این بازی تماشایی و دیدنی تیم ایساکو با نتیجه دو بر یک تیم بانک شهر را مغلوب و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها  را کسب نمود ، تیم بانک شهر نایب قهرمان شد و تیم راه آهن پس از پیروزی در مقابل تیم سینا دارو در دیدار رده بندی مقام سوم را بدست آورد. تیم سینا دارو نیز از طرف کمیته برگزاری بعنوان تیم اخلاق انتخاب شد.

در پایان بازی فینال و قبل از توزیع جوایز ، کاپ ، مدال ها و احکام تیم های اول تا سوم سرکار خانم رضایی بختیاری مدیر کل  تعاون کار و رفاه اجتماعی استان طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از مدیران کارخانجاتی که نسبت به ورزش کارگری اهتمام دارند خاطرنشان کرد : انرژی و نشاط توام با ورزش باعث بهره وری و کارایی بیشتر می شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  استان تهران در پایان سخنان خود، تلاش دو تیم در فینال و ارائه یک بازی دیدنی و پر هیجان را ستود.

ایشان همچنین  ضمن تبریک به تیم ایساکو قهرمان این رقابت ها ، به تیم بانک شهر نیز به پاس زحماتشان خسته نباشید گفت.

در خاتمه سرپرستان و مربیان تیم های اول تا سوم روی سکوی قهرمانی رفته و جوایز ، احکام ، مدال ها و کاپ خود را از مسئولین حاضر در سالن برگزاری مسابقات دریافت نمودند.

در پایان نیز ورزشکاران ، مدیران و مسئولین ورزش کارگری با هم  عکس های یادگاری گرفتند تا  یک روز خوب و خاطره انگیز  را در قاب تصاویر ثبت و ضبط کنند.

۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶
کد خبر : ۱۷۷,۴۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید