یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه کارگری فعالیت‌های بدنی است

مسابقات فوتبال 7 نفره پیشکسوتان گرامیداشت زنده یاد محمد رنجبر در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه به همت انجمن فوتبال هیأت ورزش کارگری استان کرمانشاه مسابقات فوتبال 7 نفره گرامیداشت زنده یاد محمد رنجبر با شرکت 12 تیم در 2 گروه سنی 40 تا 49 سال(8 تیم) و گروه سنین بالای 50 سال(4 تیم ) در زمین چمن مجموعه ورزشی شماره 2 کارگران کرمانشاه برگزار شد.
ورزش کارگری استان کرمانشاه

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه و رئیس مجموعه ورزش کارگری استان در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز کرمانشاه هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را گسترش فرهنگ ورزش و نشاط در بین اقشار مختلف کارگری و کارفرمایی در راستای سیاست های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مقوله ورزش کارگری عنوان کرد و گفت: یکی از اصلی‌ترین نیازهای جامعه کارگری فعالیت‌های بدنی است و مجموعه ورزش کارگری استان تلاش می‌کند فرصت‌های زیادی برای ورزش کارگران در واحدهای تولیدی ایجاد شود.

رئیس مجموعه های ورزش کارگری استان کرمانشاه در ادامه ضمن تأکید بر گسترش  ورزش و فعالیتهای بدنی در واحدهای صنعتی و تولیدی استان، افزود: افزایش آمادگی های ذهنی و جسمی و توجه به ارزش های فرهنگی در محیط های کارگری، ارتقاء توانایی و قابلیت های نیروی کار جهت انجام امور محوله را بهبود می بخشد.

ایشان در ادامه این مصاحبه عنوان داشت: از آنجاییکه جامعه کارگری می تواند با ایفای نقش مهم خود در توسعه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی استان و همچنین دستیابی به اهداف عالیه دولت موثر واقع شوند، نقش ورزش و فعالیت های بدنی یکی از راهکار های مناسب بهینه نمودن خودباوری و مسئولیت پذیری کارگران و نیز مشارکت عمومی دادن آنان در حوزه فعالیتهای اجتماعی می باشد که ما به شدت آنرا پیگیری می کنیم.

این گزارش می افزاید: از گروه سنی 40 تا 49 سال، تیم آموزش و پرورش، تیم کارگری روانسر، و تیم شهرداری سرپل ذهاب اول  تا سوم  و از گروه سنی بالای 50 سال نیز تیم کارگری دوستان کرمانشاه، تیم کارگری مستوفی پاوه و تیم کارگری خانه صنعت کرمانشاه، اول تا سوم شدند.

شایان ذکر است: در پایان این دوره از مسابقات به تیم های اول تا سوم گروه های سنی با اهدا مدال، حکم و کاپ قهرمانی تقدیر به عمل آمد و از 10 نفر از پیشکسوتان فوتبال استان با اهدا لوح سپاس و گل تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۲۲:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۷۸,۷۲۰
کلیدواژه ها: افزایش آمادگی های ذهنی و جسمی و توجه به ارزش های فرهنگی در محیط های کارگری، ارتقاء توانایی و قابلیت های نیروی کار جهت انجام امور محوله را بهبود می بخشد.

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید