در راستای توسعه همکاری فی مابین

دیدار روسای فدراسیون ورزش کارگری و پهلوانی و زورخانه ای

مجتبی جوهری رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه کشور با حضور در فدراسیون ورزش کارگری با جواد رمضی دیدار کرد. ​
دیدار روسای فدراسیون ورزش کارگری و پهلوانی و زورخانه ای
🔹به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری ظهر امروز مجتبی جوهری رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به اتفاق علی سنگکی رئیس انجمن پهلوانی و زورخانه ای کارگران کشور با جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و دکتر مرتضی اسماعیلی دبیر کل فدراسیون دیدار کردند.
🔹در این دیدار طرفین ضمن تشریح برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه دو فدراسیون، بر لزوم همکاری مشترک فی مابین در راستای گسترش ورزش پهلوانی و زورخانه ای در بین جامعه ورزش کار و تلاش کشور با توجه به پتانسیل های گسترده ای که در جامعه کارگری برای توسعه این ورزش وجود دارد تاکید کردند.
🔹در ادامه مقرر گردید در سه محور عمده مباحث آموزشی،برگزاری رویدادهای داخلی و تلاش برای بین‌المللی کردن ورزش پهلوانی و زورخانه ای، از ظرفیت‌های دو فدراسیون به ویژه جهت رشد و توسعه ورزش پهلوانی زورخانه ای در میان ورزشکاران کارگر کشور استفاده شود.
🔸 همچنین مقرر شد که تفاهم نامه همکاری های مشترک دو فدراسیون توسط مسئول انجمن پهلوانی و زورخانه ای کارگران کشور تنظیم و نظرات طرفین لحاظ و در نهایت مقدمات امضای تفاهم‌نامه مذکور فراهم شود.
🔹در پایان نیز دو طرف ابراز امیدواری کردند با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل بسیار گسترده ای که در  حوزه ورزش کارگری کشور برای رشد و توسعه ورزش پهلوانی و زورخانه ای وجود دارد بتوانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد تقویت بیش از پیش این ورزش ملی در میان جامعه معزز کار و تلاش کشور باشیم.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۰۳
کد خبر : ۱۸۰,۷۶۴
کلیدواژه ها: #کارگران# ورزش # فدراسیون کارگری#جواد رمضی # پهلوانی و زورخانه ای #

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید