دستورالعمل مسابقات پتانک قهرمانی کارگران کشور(آقایان و بانوان)

دستورالعمل مسابقات پتانک قهرمانی کارگران  کشور(آقایان و بانوان)

مسابقات پتانک قهرمانی کارگران  کشور(آقایان و بانوان)

عنوان مسابقه:

پتانک قهرمانی کارگران کشور(آقایان و بانوان) ( ۰۷ لغایت ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۸-مشهد مقدس)

تاریخ: 1398/12/07 لغایت 1398/12/09 

مهلت ثبت نام:  حداکثر تا تاریخ 98/12/06 از طریق سامانه جامع ورزش کارگری

 شرایط عمومی:

۱. داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی با مهر اجباری (مشاغل آزاد،رانندگان،کارگران ساختمان،قالیبافان و ... که خویش فرما نباشند.) از استان اعزام کننده با داشتن حداقل ۳ ماه سابقه پرداخت بیمه مستمر از تاریخ صدور و تامین اعتبار آن تا پایان مسابقات. (کلیه بیمه های تکمیلی مرتبط با تأمین اجتماعی در صورت ارائه تأییدیه از سوی سازمان تأمین اجتماعی مورد پذیرش خواهد بود).

توضیح مهم : درصورتی که تاریخ صدور دفترچه کمتر از ۳ ماه تا زمان شروع مسابقات باشد همراه داشتن پرینت پرداخت حق بیمه از تامین اجتماعی با مهر و امضا الزامیست.

توضیح مهم :تمامی شرکت کنندگان در رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی ازقبیل(داوران،مربیان،ورزشکاران) می بایست عضو جامعه ورزش کارگری بوده و در سامانه عضوگیری به آدرس www.worker-sport.ir ثبت نام کرده و کارت عضویت را در مسابقات به همراه داشته باشند.در غیر اینصورت افراد مجاز به شرکت در رقابت های ورزشی موصوف نمی باشند.

۲. داشتن کارت بیمه حوادث ورزشی معتبر از فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران .

3. ثبت نام در سامانه وداشتن معرفی نامه با مهر و امضاء هیئت ورزش کارگری استان مربوطه.

۴. همراه داشتن اصل دفترچه بیمه تأمین اجتماعی، کارت ملی یا شناسنامه، بیمه ورزشی و معرفی نامه هیئت ورزش کارگری استان مربوطه الزامیست.

۵. همراه داشتن اصل کارت شرکت در رقابتهای ورزشی کارگران که توسط هیئت مربوطه با الصاق عکس ورزشکار صادر شده باشد.

۶. از پذیرش نفرات اضافی و افراد غیر مسئول به همراه تیم های اعزامی جداً ممانعت بعمل خواهد آمد.

۷. از پذیرش تیم های ثبت نام نشده در تاریخ مقرر(در سامانه مذکور)در مسابقات ممانعت بعمل خواهد آمد.

۸. مسئولیت بررسی اولیه و انطباق تمامی مدارک لازم ورزشکاران جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور،برعهده هیئت ورزش کارگری استان اعزام کننده خواهد بود.

۹. مسئولیت حسن برگزاری فنی رویداد با رئیس انجمن مربوطه یا نماینده اعزامی فدراسیون خواهد بود.

۱0.مسئولیت نظارت،کنترل و تایید مدارک شرکت کنندگان در رقابت های قهرمانی کارگران کشور و تهیه و ارائه گزارش کیفی و کمی مسابقات بر عهده نماینده اعزامی از سوی اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خواهد بود.

۱۱. حضور سرپرست و مربی تیم ها در جلسه توجیهی راس ساعت ۲۰ مورخ 98/12/07  در محل اسکان الزامی است.

۱۲. به منظور جلوگیری از بروز هر گونه اخلال و بی نظمی در فرآیند برگزاری مسابقات، در صورت وجود اعتراض،ضروری است موارد به شرح ذیل اقدام گردد.

الف- به صورت مکتوب و خطاب به فدراسیون تا حداکثر ۲ ساعت بعد از مسابقه به نماینده فدراسیون تحویل گردیده و رسید دریافت نمایند.

ب- اعتراض با امضاء سرپرست تیم استان مربوطه باشد.

ج- به ازاء هر مورد اعتراض مبلغ یک میلیون ریال به حساب فدراسیون واریز گردد.

تبصره: جلسات کمیته اجرایی بلافاصله در محل مسابقات تشکیل و رسیدگی آنی صورت خواهد پذیرفت و در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد. (بدیهی است در صورت نیاز سایر تصمیم گیریهای بعدی به جلسه کمیته انضباطی فدراسیون محول خواهد گردید.).

شرایط اختصاصی:

۱- مسابقات در چهارماده برگزار میگردد:دونفره تیمی آقایان و دو نفره تیمی بانوان/شوتینگ انفرادی آقایان و شوتینگ انفرادی بانوان.

۲- هر تیم آقایان متشکل از ۶ بازیکن در قالب ۳ تیم و۱ نفر از بازیکنان باید به عنوان مربی یا سرپرست در مسابقات حضور یابد.

۳- هر تیم بانوان متشکل از ۴ بازیکن در قالب ۲ تیم و ۱ نفر از بازیکنان باید به عنوان مربی یا سرپرست در مسابقات حضور یابد.

۴- جدول مسابقات بر اساس تعداد نفرات شرکت کننده طراحی و متعاقبا اعلام میگردد.

۵- مسابقات در رده سنی آزاد (آقایان و بانوان) برگزار میگردد.

۶-هر استان می تواند سه تیم در بخش آقایان و دو تیم در بخش بانوان به مسابقات اعزام نماید.(استان میزبان دو برابر سهمیه ظرفیت دارد.برای مسابقات شوتینگ سهمیه ای به استانها اضافه نمی گردد و از میان بازیکنان هر استان دو نفر آقا و دو نفر بانو در مسابقات انفرادی شوتینگ شرکت خواهند کرد).بازیکنان میبایست برای مسابقات شوتینگ از قبل معرفی شده باشند.

۷- مسابقات در دوره های مقدماتی تا امتیاز ۱۱ خواهد بود و در مرحله نیمه نهائی و نهائی تا امتیاز ۱۳ به پایان میرسد. در این دوره مسابقات محدودیت زمان برای کل بازی وجود ندارد.

۸- افراد شرکت کننده باید توپ شخصی علامت گذاری شده همراه داشته باشند.بدیهی است در محل مسابقات هیچ توپ اضافه ای وجود نخواهد داشت.

۹- کلیه ی نفرات شرکت کننده باید از لباس رسمی رشته پتانک استفاده کنند. لازم است شرکت کنندگان هر استان از لباسهای متحدالشکل و همرنگ استفاده کنند.

*لباس رسمی آقایان : تیشرت یقه دار سه دکمه یا ورزشی و شلوار کتان، پارچه ای و یا ورزشی ، کفش ورزشی.

*لباس رسمی بانوان : مانتو بلند جلو بسته ( حداقل تا روی زانو ) ، وشلوار کتان، پارچه ای و یا ورزشی ، مقنعه ،هد بند و کفش ورزشی

۱۰- کلیه قوانین و مقررات جاری فدراسیون جهانی پتانک در این مسابقات اجرا خواهد شد و مسئولیت اطلاع از این مقررات بعهده بازیکنان شرکت کننده می باشد.

۱۱-در حاشیه این رویداد مسابقه عکاسی تحت عنوان (پتانک ورزش بی محدودیت) در دو بخش دوربین های تلفن همراه و دوربین های حرفه ای برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

۱۲- ورود تیم ها : بعداز ظهر چهارشنبه 98/12/07      خروج تیم ها : بعدازظهر روز جمعه 98/12/09

۱۳-آدرس خوابگاه:مشهد-بزرگراه آسیائی-بلوار رفسنجانی-میثاق ۳۸-بین تقویه ۱۳ و ۱۵-خوابگاه دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر

* جهت هرگونه هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۳۳۹۸۳۴ آقای خشنودی ، رئیس انجمن بولینگ و بیلیارد و بولس کارگران کشور تماس حاصل نمایید.

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۳۰
کد خبر : ۱۸۴,۷۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید