خوزستان یکی از قطب‌های بزرگ ورزش کارگری کشور است

خوزستان یکی از قطب‌های بزرگ ورزش کارگری کشور است

خوزستان یکی از قطب‌های بزرگ ورزش کارگری کشور است

 
 
 به گرازش روابط عمومی  هیأت ورزش کارگری استان خوزستان:نایب رییس فدراسیون ورزش کارگری گفت: ورزش کارگری خوزستان یکی از قطب‌های بزرگ ورزش کارگری کشور است.

بیژن خراسانی در حاشیه مجمع سالانه ورزش کارگری خوزستان که امروز، چهارشنبه در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: چند استان در حد نهایت خود در ورزش کارگری فعالیت دارند که یکی از این استان ها، خوزستان است. خوزستان چه در اعزام ها و چه در گرفتن میزبانی ها فعال بوده است. ورزش کارگری خوزستان یکی از قطب‌های بزرگ ورزش کارگری کشور محسوب می شود.

وی بیان کرد: تمام بحث برگزاری مسابقات ورزش کارگری، برعهده استان ها است زیرا ردیف بودجه ای نداریم که به این استان ها کمک کنیم و استان خوزستان نیز سهم بسزایی در این مهم دارد. خوزستان سال گذشته رتبه دوم ارزیابی کشوری را به دست آورد و شاید امسال بتواند رتبه بالاتری را کسب کند.

 ایشان افزودند: چند رویداد کشوری تا پایان سال داریم که سهم خوزستان در این رقابت ها مشهود است و می توان امتیازات خوبی کسب کرد. سال آینده نیز یک مسابقه جهانی در یونان داریم که شرکت ها می توانند در آن حضور پیدا کنند و امیدوارم تیم هایی از خوزستان نیز شرکت کنند. از هم اکنون نیز برنامه ریزی خاصی برای این رقابت ها صورت گرفته است.

وی بیان کرد: جا دارد از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دلیل نگاه خوبی که به ورزش کارگری دارد، تشکر کنم. با حمایت او، تیم ایران به مسابقات اسپانیا اعزام شد. دو بند از پاداش هایی که عنوان شد نیز پرداخت شد و امیدوارم مابقی در ماه های آینده پرداخت شود.

خراسانی در پایان گفت: کارگر برای داشتن آمادگی جسمی خوب جهت فعالیت در بحث تولید، باید ورزش کند و اگر به این مهم اعتقاد داریم، پس باید بپذیریم که کارگر می تواند یک رشته ورزشی را دنبال کند. در بحث مالیات ارزش افزوده نیز درصدی به ورزش اختصاص پیدا کرده اما سهمی برای ورزش کارگری دیده نشده است، در حالی که این مالیات از درآمدهای کارگری است. دوستان باید نگاه ویژه ای به این بخش داشته باشند.

روابط عمومی هیئت هیئت ورزش کارگری استان خوزستان

۱۷ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳
کد خبر : ۱۸۵,۰۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید