کرمانشاه میزبان مسابقات والیبال کارگران کشور یادواره شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه، مسابقه والیبال قهرمانی کارگران کشور (آقایان) از تاریخ 22 لغایت 26 دی ماه به میزبانی کرمانشاه در مجموعه ورزشی کارگری شماره یک کرمانشاه برگزار می شود.

حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیات اجرایی مجموعه های ورزش کارگری استان کرمانشاه در جلسه هماهنگی برگزاری این دوره از مسابقات در خصوص حضور تیم های شرکت کننده در این رویداد ورزش کارگری در استان، گفت: 16 تیم والیبال در بخش آقایان از استانهای مختلف کشور از برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی نموده اند. ایشان ضمن اشاره به اینکه این رویداد ورزشی به نام یادواره شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی نامگذاری شده است، عنوان داشت: امروز امنیت کشور مدیون خون شهدایی همچون سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی می باشد که با  نثار خون خودبرای رسیدن به آرمانهای والای نظام و انقلاب  با عزت و سربلندی به والاترین مقام انسانی یعنی شهادت رسیدند. 

گفتنی است: کرمانشاه برای اولین باری است که میزبانی مسابقات والیبال کارگری قهرمانی کشور را برعهده گرفته و فرصت مناسبی است که کارگران استان توانمندی های ورزشی خود را نمایان کنند.

۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۵۸
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۸۵,۶۹۶
کلیدواژه ها: مسابقه والیبال کارگران کشور

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید