نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در کردستان: جایگاه ورزش کارگری نسبت به گذشته متحول شده است

برگزاری مجمع عمومی سالانه هیأت ورزش کارگری کردستان

نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران در مجمع سالانه هیئت ورزش کارگران کردستان در سنندج با اشاره به جایگاه ورزش کارگری در کشور و کردستان، گفت: اگرچه هنوز مشکلات متعددی فراروی این هیئت وجود دارد اما نسبت به گذشته بسیار متحول شده و موفقیت‌های چشمگیری در مسابقات داخلی و تبین عملکرد به دست آورده است.
برگزاری مجمع عمومی سالانه هیأت ورزش کارگری کردستان

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری کردستان: بیژن خراسانی در جمع روسای انجمن های ورزش کارگری استان در سنندج به حضور ورزشکاران کارگر در رویداد های ورزش جهانی اشاره کرد و افزود: کسب مدال های قهرمانی در مسابقات جهانی رشته های مختلف ورزشی نشان می دهد که پتانسیل و ظرفیت محیط های کارگری در حوزه ورزشی بی‌نظیر است.

 خراسانی با بیان اینکه فدراسیون ورزش کارگری از هیچگونه بودجه دولتی برخوردار نیست اظهار داشت: این فدراسیون از طریق حمایت های مالی برخی کارفرمایان و صاحبان واحدهای کارگری و مهمتر از آن عشق و انگیزه جامعه کارگری برای حضور در میدان های ورزشی؛ توانست پا به پای سایر حوزه‌های ورزشی در کشور بدرخشد.

نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور تاکید کرد: هر انجمنی که بخواهد میزبان مسابقات کشوری کارگران را عهده‌دار شود از سوی فدراسیون ورزش کارگری مورد حمایت همه جانبه قرار خواهد گرفت.

۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵
کد خبر : ۱۸۶,۵۷۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید