مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: نگاه به ورزش در محیط های کارگری، ایجاد ارزش افزوده است

نگاه به ورزش در محیط های کارگری، ایجاد ارزش افزوده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در مجمع سالانه هیأت ورزش کارگری استان که با حضور بیژن خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزشی کارگری کشور در سنندج برگزار شد، گفت: نگاه به ورزش در محیط های کارگری، ایجاد ارزش افزوده است که این روند می‌تواند منجر به توسعه اقتصادی شود.
نگاه به ورزش در محیط های کارگری، ایجاد ارزش افزوده است

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزشی کارگران کردستان: برهان صلواتی در مجمع روسای انجمن های ورزش کارگری به اقدامات این اداره کل برای توسعه ورزش کارگری اشاره کرد و اظهار داشت: تاکنون بالغ بر ۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی برای راه اندازی ۴ مجموعه ورزش کارگری در شهرستان های سنندج، مریوان، بیجار و قروه هزینه شده است.

صلواتی افزود: در همین راستا مجموعه ورزشی کارگران سنندج که سال ها علاوه بر مشکل مالکیتی، بخش‌های مهمی از آن نیمه تکمیل مانده بود به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گرفت که خوشبختانه امروز هم مشکل مالکیت آن به طور کامل رفع شده و هم تلاش های صورت گرفته برای تامین اعتبار تکمیل این مجموعه بزرگ ورزش کارگری در حال سرانجام است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود مشکلات فراروی هیات ورزشی کارگری استان کردستان را تشریح کرد و گفت: مشکلات مالی نبود امکانات و عدم وجود اماکن ورزش کارگری به تعداد کافی در شهرستان ها، از جمله مهمترین مشکلاتی است که نیازمند اعتبارات لازم بویژه از محل اعتبارات کشوری است چرا که تعداد بسیار اندک واحدهای صنعتی بزرگ و مشکلات اقتصادی فراروی این واحد ها، زمینه‌ای برای حمایت مالی آنها از حوزه های ورزشی نگذاشته است.

صلواتی جوانان کردستانی را جوانانی نخبه، مستعد و توانمند برشمرد که سرانه و امکانات ورزشی متناسب با این استعدادها نیست و نیازمند حمایت همه‌جانبه مسئولان بویژه در عرصه کشوری است.

شایان ذکر است در این نشست روسای انجمن های ورزشی کارگری استان به بیان مشکلات حوزه های ورزشی خود از جمله کمبود اعتبارات پرداختند و اظهار داشتند: مشکلات مالی، انجمن های ورزش کارگری در کردستان را از حضور در رقابتهای کشوری و بین المللی با مشکل جدی مواجه ساخته است.
۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳
کد خبر : ۱۸۶,۵۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید