اصفهان قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارگر کشور شد

اصفهان قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی بانوان کارگر کشور شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ،این دوره از مسابقات با حضور ۶۳ ورزشکار از ۱۵استان(گلستان،اردبیل، گیلان ، کرمان، اصفهان، خراسان_جنوبی، خراسان_شمالی خراسان_رضوی مازندران، چهارمحال_بختیاری، سمنان، تهران، همدان، یزد و مرکزی) برگزار شد که در پایان تیم استان اصفهان مقام اول ،استان خراسان رضوی مقام دوم و استان گیلان مقام سوم را بدست آوردند.در پایان با حضور خانم دانشفر نایب رئیس فدراسیون و دیگر مسئولین برگزاری این مسابقات .از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد.

در بخش انفرادی نیز نتایج زیر بدست آمد: 

در رده سنی ۱۸ تا ۲۷ سال خانم فاطمه سلطانی از مازندران مقام اول، خانم آزاده پیروی از خراسان رضوی مقام دوم و خانم مریم کیانی از اصفهان مقام سوم را بدست آوردند.

 در رده سنی ۲۸ تا ۳۵ سال خانم عاطفه لایقی از اصفهان بر سکوی اول،خانم سحر اکبرزاده از تهران بر سکوی دوم و خانم الهه زارع از یزد بر سکوی سوم ایستاند.

در رده سنی ۳۶ تا ۴۵ سال خانم الهه اسدی از اصفهان مقام اول،خانم تکتم بیدل از خراسان رضوی مقام دوم و خانم نوشین قلمچی پور از تهران مقام سوم را بدست آوردند.

در رده سنی بالای ۴۶ خانم ها خدیجه اسماعیل پور از گیلان، فرحناز امیر شقاقی از تهران و فاطمه شمس از اصفهان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

۲۸ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۳۱
کد خبر : ۱۸۶,۷۹۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید