آذربایجان شرقی قهرمان مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کارگران کشور شد

آذربایجان شرقی قهرمان مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کارگران کشور شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری مسابقات قهرمانی لیگ دسته دوم فوتسال کارگران کشور با حضور ۱۳ تیم از ۱۲ استان از تاریخ ۱۵ لغایت ۲۱ بهمن به میزبانی هیات ورزش کارگری استان لرستان در شهرستان بروجر برگزار گردید که پس از پایان دور مقدماتی ۴ تیم لرستان ،مرکزی ،البرز و آذربایجان شرقی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
 بازی رده بندی این دوره از مسابقات که صبح امروز بین دو تیم مرکزی و البرز برگزار شد با برتری ۲ بر ۱  مرکزی به پایان رسید.در بازی فینال که با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و دیگر مسئولین استانی برگزار شد دو تیم لرستان و آذربایجان شرقی به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی با نتیجه دو بر دو به تساوی رسیدند و در ضربات پنالتی تیم آذربایجان شرقی موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز و عنوان قهرمانی این مسابقات را بدست آورد و لرستان نیز نایب قهرمان شد.
تیمهای لرستان الف و ب ،آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی ،اردبیل ،زنجان ،هرمزگان ،البرز ،کرمانشاه ،فارس ،مرکزی. ،بوشهر  و خراسان شمالی در این رقابت ها حضور داشتند. 
در مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری و دیگر مسئولین برگزاری مدال،احکام و کاپ قهرمانی ورزشکاران و تیم های برتر اعطاء گردید.
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۵۲
کد خبر : ۱۹۱,۳۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید