اردبیل در سکوی سوم مسابقات قهرمانی کاراته کارگران کشور

رئیس هیات ورززش کارگری استان اردبیل گفت: پس از میزبانی مسابقات قهرمانی کارگران کشور استان اردبیل در سکوی سوم ایستاد.
اردبیل در سکوی سوم مسابقات قهرمانی کاراته کارگران کشور

روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ در این دوره از مسابقات که در مجموعه ورزشی تختی اردبیل برگزار شد، 8 استان کشور شرکت کرده بودند که از استان اردبیل نیز دو تیم در مسابقات کاراته کارگران کشور در سبک آزاد شرکت داشتند که در نهایت این مسابقات با قهرمانی کرمان به پایان رسید و تیم‌های خوزستان و اردبیل در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

رئیس هیئت ورزشی کارگران استان اردبیل در مورد برگزاری این مسابقات اظهار کرد: این رویداد به مناسبت دهه فجر و گرامی داشت مقام سردار سلیمانی و با هدف راهیابی نفرات منتخب به تیم ملی کارگران کشور برگزار شد که بیش از 80 نفر کاراته‌کار در سبک آزاد و غیرکنترلی در این رقابت‌ها حاضر شدند.

وی افزود: مسابقه کاراته سبک آزاد کارگران کشور در 7 وزن و براساس قوانین فدراسیون جهانی برگزار می‌شود و تمام تلاش تیم‌های شرکت‌کننده بر این است تا در این رویداد به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند.

مهری تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی فدراسیون کارگری کشور ما در همه 22 رشته مصوب فعالیت می‌کنیم و با توجه به افزایش 10 رشته جدید به این مجموعه رشته‌ها کارگران کشور در 32 رشته ورزشی فعالیت‌های بدنی خواهد داشت.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : ۱۹۱,۴۷۲
کلیدواژه ها: مسابقات کاراته کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید