نایب رئیس انجمن کشتی کارگران کشور:

پایگاه‌های کشتی ساحلی برای کارگران کشور راه اندازی شد

نایب رئیس انجمن کشتی کارگران کشور از راه‌اندازی پایگاه‌های کشتی ساحلی برای کارگران کشور خبرداد.
پایگاه‌های کشتی ساحلی برای کارگران کشور راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان بوشهر، همایون معصومی در نشست با مسئولان ورزش استان بوشهر یکی از مهم‌ترین ظرفیت های این استان را سواحل آن دانست و اظهار داشت: همجواری استان بوشهر با خلیج فارس ظرفیت‌های مهمی برای ورزش‌های ساحلی و دریایی فراهم کرده است.

وی به قابلیت خوب استان بوشهر اشاره کرد و افزود: با توجه به زیر ساخت مناسب این استان در رشته‌های  ساحلی فضا برای گسترش این رشته فراهم شده است.

نایب رئیس انجمن کشتی کارگران کشور  با اشاره به حضور مقتدر کشتی گیران در عرصه‌های ملی و بین‌المللی خاطر نشان کرد: مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور انتخابی مسابقات جهانی صربستان با حضور 24 کشتی گیر و برترین‌ها و ملی پوشان کشتی کارگری کشور در قالب 7 تیم از 6 استان در بوشهر برگزار شد.

معصومی افزود: پس از برگزاری یک دوره دیگر از رقابت‌های قهرمانی کشتی ساحلی کارگران کشور در سال آینده برترین‌ها این مسابقات عازم مسابقات جهانی کارگران می‌شوند.

 وی به قابلیت خوب کشتی گیران کشورمان در مسابقات جهانی اشاره کرد و افزود: در سال گذشته تیم ملی کشتی ساحلی کارگران ایران با اقتدار در مسابقات جهانی اسپانیا به مقام قهرمانی رسید.

معصومی از راه‌اندازی پایگاه‌های کشتی ساحلی برای کارگران کشور خبرداد و یادآور شد: با توجه به استقبال استان‌های کشور از این رشته در شمال و جنوب کشور پایگاه‌های کشتی ساحلی برای کارگران کشور راه اندازی شده است و امیدواریم که استعدادهای خوب استان‌های کشور به تیم ملی کشورمان اضافه شوند.

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۱۸
کد خبر : ۱۹۲,۵۸۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید