رئیس هیأت ورزش کارگری استان البرز

27 انجمن ورزش کارگری در استان البرز فعالیت می کنند

27 انجمن ورزش کارگری در استان البرز فعالیت می کنند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری رئیس هیأت ورزش کارگری استان البرز از فعالیت 27 انجمن ورزش کارگری در سطح استان خبرداد و گفت: مهم ترین هدف ما همگانی کردن ورزش میان کارگران است چرا که اعتقاد داریم توجه به سلامت جسم و روان کارکنان نوعی سرمایه گذاری است. 
خلیل عبدالهی با اشاره به جایگاه بالای البرز در کشور اظهار کرد: استان البرز در ورزش کارگری در سال های اخیر همواره جزو برترین های کشور بوده و انتظارات را تا حد زیادی برآورده کرده است.
وی ضمن ارائه گزارش عملکرد در سال 98، بیان داشت: اعزام 149 نفر در قالب  25 تیم جهت شرکت در مسابقات کارگران ، که خوشبختانه استان البرز در این رقابت ها از کسب مقام بی نصیب نبوده است.
در مجموع اعزام تیم های ورزشی کارگری استان البرز به مسابقات کشوری ۲۱ مدال رنگارنگ نصیب ورزشکاران و تیم های البرز شده است .
 
عبدالهی تصریح کرد: استان البرز در سال جاری میزبان مسابقات کوهنوردی کارگری بود که در این مسابقات، 120 ورزشکار از 29 استان کشور در جاده چالوس به رقابت پرداختند.
وی ضمن اشاره به درخشش کارگران ورزشکار البرزی در مسابقات جهانی اسپانیا گفت: بهنام محمدی و حسین یوسفی عطا در کاراته و مهرداد بهرامی در کشتی مدال آوران ایران در مسابقات جهانی ورزش کارگری اسپانیا بودند. که بعد از بازگشت از مسابقات با حضور مدیرکل محترم و رئیس بسیج کارگران استان البرز از این قهرمانان با اهداء جوائز نقدی و لوح تقدیر بعمل آمد.
رئیس هیئت ورزش کارگران و رئیس اداره امور فرهنگی ورزشی کارگران استان البرز با تاکید بر اهمیت همگانی کردن ورزش میان کارگران، افزود: در اردیبهشت ماه  و بهمن ماه سال 98و مصادف با هفته کارگر و دهه مبارک فجر همایش پیاده روی خانوادگی با حضور بیش از 400 تن از کارگران در بوستان جهانشهر برگزار شد و تصمیم داریم از این دست برنامه های مفرح استمرار پیدا کند.
خلیل عبداللهی رییس هیئت ورزش کارگران استان البرز اظهار کرد: در سطح استانی نیز این هیئت ورزشی ۳۰ مسابقه  و برنامه را برگزار کرده است و مشارکت کارگران و خانواده آنها بسیار پررنگ بوده است. و همچنین برگزاری ورزش کارگری در سطح شهرکهای صنعتی استان در  سال ۹۸ ، افزایش شرکت کارگران در برنامه های ورزش همگانی در کارخانجات – برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت های مختلف در کارخانجات و واحد های تولیدی در سطح استان.
وی در پایان افزود: این هیأت بنا بر وظیفه انسانی و ورزشی خود ، در یک کار نو و جدید کمیته ستاد بحران را در هیأت ورزش کارگران استان تشکیل داد که در دی ماه 98 تیم ستاد بحران این هیأت به استان گیلان جهت کمک به آسیب دیدگان گرفتار در برف وکولاک اعزام نمود و همچنین  در اسفند ماه با توجه به اهمیت مبارزه با ویروس کورونا  ، این هیئت ستاد مبارزه با بحران کرونا را توسط هیئت ورزش کارگران تشکیل داد و در این راستا اقدامات مهمی همچون ضدعفونی کردن معابر و ادارات و سالن های ورزشی توسط این ستاد انجام گرفت.
 
۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۵۷
کد خبر : ۱۹۷,۹۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید