رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمان

سلامت شادابی و نشاط در جامعه کاروتولید می تواند از شاخصه های اصلی در بهره وری، تولید و از مولفه های اصلی جهش تولید باشد.

سلامت شادابی و نشاط در جامعه کاروتولید می تواند از شاخصه های اصلی در بهره وری، تولید و از مولفه های اصلی جهش تولید باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری مسعود نخعی رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش کارگری ضمن تبریک سال نو و درود بر روان پاک شهید والا مقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی در خصوص فعالیتهای آن هیات د ر سال گذشته گفت : به لطف خداوند در سال ۹۸ گامهای موثری در جهت رسیدن به اهداف و برنامه های پیش بینی شده در تقویم ورزشی برداشتیم.
وی افزود : با توجه به مشکلات مالی و اقتصادی با کمک جامعه کار و تولید علی الخصوص شرکای اجتماعی توانستیم برنامه های گسترده و متنوع ورزشی و اجتماعی برگزار و روند رو به رشدی نسبت به سال گذشته داشته باشیم : 
۱-حضور تیم فوتسال کارگران آرمان گهر قهرمان سال گذشته مسابقات فوتبال کارگران کشور  و نماینده کارگران جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جام شرکت های جهان (fifco) و کسب با اقتدار مقام قهرمانی جهان.
۲-سازماندهی و برگزاری منظم ورزش های همگانی و صبحگاهی در واحد های کارگری و شرکت های صنعتی در راستا افرایش سلامت و شادابی نیروی کار و بهره وری تولید
۳- تشکیل و حمایت از انجمن های ورزشی کارگران
۴-پیگیری و انتصاب مسولین هیات ها و انجمن های ورزش کارگری در شهرستان ها
۵- برگزاری کلاس های مربیگری و داوری در جهت ارتقا دانش ورزشکاران کارگر
۶-اتخاذ تصمیماتی در خصوص  مشارکت بانوان در عرصه های ورزشی و انتصاب نواب رئیس بانوان در انجمن های ورزش کارگری استان 
۷- اعزام بیش از ۳۵ تیم در بخش آقایان و بانوان به مسابقات قهرمانی کشور و کسب چندین مقام قهرمانی و نایب قهرمانی.
۸- میزبانی ۲ دوره مسابقات قهرمانی کشور شامل مسابقات مچ اندازی و بسکتبال سه نفره آقایان .
۹-برگزاری بیش از ۶۰ مسابقه در سراسر استان 
۱۰-برگزاری مراسم تجدید میثاق با مقام والای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی 
۱۱-برگزاری همایش های کویر نوردی و رالی خانوادگی برای کارگران 
۱۲-برگزاری چندین دوره کلاس های آموزشی در خصوص آسیب های اجتماعی
با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نقس بسزای نیروی کار در جامعه یقیقا هرچه نیروی کار سلامت و شاداب تر باشد نقش بهتری در راستای جهش تولید دارا می باشد که این مهم با برنامه ریزی در خصوص ورزش منظم کارگران و فعالیت های اجتماعی به دست می آید .
وی در پایان گفت: از تمامی همکاران عزیزم در هیات ورزش کارگری و واحد های کارگری که نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف این هیات داشتند تشکر و قدردانی می کنم.
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱
کد خبر : ۱۹۸,۳۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید