رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه عنوان کرد:

16 انجمن ورزش کارگری در استان کرمانشاه فعالیت دارند

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه بابک سیاکمری رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه در تشریح فعالیتهای هیات ورزش کارگری در سال گذشته، گفت : سال ۹۸ اقدامات مؤثری در جهت رسیدن به اهداف و برنامه های پیش بینی شده در تقویم ورزشی استان برداشته شده است.
برگزاری و منظم فعالیت های اجتماعی کارگران باعث سلامت جامعه کارگری می شود

بابک سیاکمری افزود: هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه دارای 26 انجمن ورزش کارگری در رشته های مختلف کارگری فعالیت دارد.

رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه بیان نمود : با توجه به مشکلات مالی و اقتصادی با کمک جامعه کار و تولید علی الخصوص شرکای اجتماعی برنامه های گسترده و متنوع ورزشی در سال گذشته برگزار شد.

ایشان میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی کارگران کشور و قهرمانی تیم والیبال کارگران شهرداری کرمانشاه از مهمترین رویداد ورزشی در سال گذشته عنوان کرد و اظهار نمود: تیم والیبال کارگران شهرداری کرمانشاه با اقتدار در این دوره از رقابت ها به والیبال دسته یک کارگران کشور صعود نمودند.

 

وی سازماندهی و برگزاری منظم ورزش های همگانی و صبحگاهی در واحد های کارگری و شرکت های صنعتی در راستای افرایش سلامت و شادابی نیروی کار و بهره وری تولید از دیگر اقدامات مؤثر در حوزه ورزش کارگری در استان عنوان کرد.

بابک سیاکمری تصریح کرد:  بیش از 16 تیم در بخش آقایان و بانوان به مسابقات قهرمانی کشور در سال 98 اعزام شدند و چندین مقام قهرمانی و نائب قهرمانی از این رویدادها به دست آمد.

گفتنی است: برگزاری بیش از 35 مسابقه ورزشی در سراسر استان، برگزاری 15 دوره کلاس های آموزشی فرهنگی و آشنایی با آسیب های اجتماعی برای ورزشکاران و خانواده های آنها و برگزاری 3 دوره جشنواره فرهنگی ورزشی و خانوادگی ویژه کارگران استان از دیگر عملکرد هیات ورزش کارگری در استان کرمانشاه می باشد که رئیس هیات ورزش کارگری استان به آن اشاره نمود.

 

 

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه |
کد خبر : ۱۹۹,۰۲۲
کلیدواژه ها: بابک سیاکمری، هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید