رئیس کمیته امور استانها و انجمن ها

استفاده از فضای مجازی بهترین ابزار ارتباطی با ورزشکاران کارگر در این ایام خواهد بود.

استفاده از فضای مجازی بهترین ابزار ارتباطی با ورزشکاران کارگر در این ایام خواهد بود.
علی سلطانپور رییس کمیته امور استانها و انجمن های فدراسیون ورزش کارگری در خصوص برنامه ها ورزشی در ایام پیش رو گفت: خوشبختانه فدراسیون ورزش کارگری با توجه به شرایط موجود توانسته است برنامه ریزی مناسبی در خصوص فعالیت های مجازی ورزشکاران کارگر در این ایام داشته باشد.
وی افزود: طبق بررسی های صورت گرفته و تشکیل جلسات کارشناسی با مسئولین ذیربط فدراسیون مقرر گردید  رشته هایی که قابلیت برگزاری بصورت مجازی دارند از جمله دارت، شطرنج، کاراته و چند رشته همگانی بمناسبت هفته کارگر در سطح کشور برگزار گردد.

 

وی خاطرنشان کرد : رشته هایی مانند دارت و شطرنج از محبوبیت خاصی در فضای مجازی برخوردار هست و امیدواریم هیات های ورزش کارگری سراسر کشور نیز بتوانند از ظرفیت اینگونه رشته ها در این ایام استفاده نمایند و فعالیت های خود را بصورت مجازی دنبال کنند.

 وی در ادامه افزود: فدراسیون ورزش کارگری در سال گذشته توانست بیش از ۸۰ درصد از برنامه های عملیاتی خود را در خصوص توسعه ورزش در دو بخش قهرمانی و همگانی را با کمک هیات های استانی و انجمن های تحت پوشش محقق نماید.و امیدواریم  بتوانیم با لطف پروردگار متعال و از بین رفتن ویروس کرونا در کشور عزیزمان مجددا فعالیت های ورزشی را در سال جدید از سر بگیریم.وی افزود: ورزشکاران کارگر ما‌ میبایست در سال آینده در مسابقات جهانی کارگران شرکت نمایند و نفرات منتخب مسابقات قهرمانی کشور به این دوره از رقابتها اعزام خواهند شد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با تلاش کادر درمانی کشور و رعایت شهروندان به دستورالعمل های ابلاغی پس از ریشه کن شدن بیماری کرونا شاهد بازگشت ورزشکاران به میادین ورزشی باشیم.
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷
کد خبر : ۱۹۹,۱۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید