اطلاعیه تغییر تاریخ برگزاری مسابقات جهانی ورزش شرکت ها

سومین دوره بازیهای جهانی ورزش شرکتها که مقرر بود خردادماه سال جاری به میزبانی کشور یونان- شهر آتن برگزار گردد بدلیل شیوع ویروس کرونا لغو و به تاریخ دیگری موکول شد
اطلاعیه تغییر تاریخ برگزاری مسابقات جهانی ورزش شرکت ها

 

 

 

 

 

 

به دنبال همه گیری و شیوع ویروس کرونا شاهد تعطیلی یا تعویق تمامی رویدادهای ورزشی در سطوح ملی و بین المللی از جمله رقابت های المپیک بوده ایم.

از این رو و نظر به اعلام رسمی فدراسیون جهانی ورزش شرکتها، سومین دوره بازیهای جهانی ورزش شرکتها که مقرر بود خردادماه سال جاری به میزبانی کشور یونان- شهر آتن برگزار گردد، در ماه جون 2021 مصادف با خردادماه سال 1400 برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق برگزاری این رویداد متعاقباً و بعد از اعلام فدراسیون جهانی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

متن پیام رئیس فدراسیون جهانی ورزش شرکت ها به شرح زیر است:

 

مسابقات جهانی ورزش شرکت ها به ماه جون سال ۲۰۲۱ انتقال پیدا کرد

دوستان گرامی؛

نخست همدردی خود را با کسانی که درگیر این ویروس پاندمیک هستند ابراز می دارم. در برهه‌ای از تاریخ هستیم که بشریت در تلاش است تا تاثیرات این بیماری را کاهش دهد. اکنون زمانی است که جامعه ورزش نیز باید تعهدات و مسئولیت خود را همانگونه که قبلاً نیز عهده دار بوده است به عرصه نمایش بگذارد. همانگونه که مستحضرید برگزاری رویدادهای ورزشی جهانی همانند بازی‌های جهانی ورزش شرکت ها با هزاران شرکت کننده از ۷۰ کشور دنیا مستلزم تمهیدات پیچیده‌ای می باشد و که بر این دلالت دارد که هزینه های چشمگیری نیز برای این رویداد متحمل گردیده است. به تعویق افتادن این رویداد ورزشی بحث های مفصل و تعهدات  سهامداران، سازمان‌های ورزشی و مسئولین ملی و اروپایی را در بر داشته تا برای شما یک رویداد ورزشی را تضمین نمایند و همچنین یک مدل اقتصادی درست برای همه ترسیم گردد.

در پی آنچه فرای این اتفاق غیر قابل پیش بینی حادث گردید و همچنین با در نظر گرفتن اتفاقات مشابهی که در رابطه با دیگر رخدادهای بین المللی مهم ورزشی روی داده است؛ فدراسیون جهانی ورزش و شرکت ها تصمیم گرفت تا در ارتباط نزدیک با سازمان برگزار کننده یونانی این رویداد ورزشی (سومین دوره مسابقات جهانی ورزش شرکت ها)  را به ماه جون سال ۲۰۲۱ به تعویق بیندازد. قاعدتاً روز دقیق نیز به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

در همین راستا کشور یونان با توجه به این اتفاق پیش بینی نشده قانونی را تصویب کرده که به مشاغل صنعت گردشگری این اجازه را می دهد تا کوپن های ۱۸ ماه را برای هتل ها، حمل و نقل و دیگر سرویس ها صادر نماید.

به تعویق افتادن این رویداد ورزشی سلامت و همچنین ابعاد اقتصادی را برای همگان به همراه خواهد آورد. در راستای منافع همه و با توجه به این وضعیت استثنایی و سخت از شما تشکر می کنیم تا به سازمان برگزار کننده زمانی اندک را داده تا بتواند دوباره به سازمان دهی این رویداد بپردازد.آنها به زودی با شما در ارتباط خواهند بود، البته با یک وقفه  کوتاه و تمام اطلاعات مورد نیاز و لجستیکی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

با انعطاف‌پذیری و ثبات قدم ما به آنچه که عشق و احساس مشترکمان که همان ورزش می باشد بر خواهیم گشت.

 بار دیگر از شما تشکر نموده و امیدواریم  همه بتوانیم با موفقیت از این برهه سخت عبور نمایم.

با آرزوی  دیدار مجدد شما در سال بعد در آتن

 

ددیر بسیر

ریاست فدراسیون جهانی ورزش شرکتها

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸
کد خبر : ۱۹۹,۷۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید