پایان اولین دوره مسابقات کاراته مجازی کارگری خوزستان

پایان اولین دوره مسابقات کاراته مجازی کارگری خوزستان

پایان اولین دوره مسابقات کاراته مجازی کارگری خوزستان

 •  
 •  

  به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشی کارگری استان خوزستاناولین دوره مسابقات کاراته مجازی کارگری خوزستان در بخش کاتا برگزار شد.

  این مسابقات پنجم اردیبهشت‌ماه به مناسبت هفته کارگر با همکاری شرکت بهره برداری غدیر خوزستان و ورزش صنعت آب و برق استان خوزستان برای اولین بار در کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی به پایان رسید.

  به گزارش هیئت ، ۱۳۷ شرکت کننده آقا و خانم، فیلم های خود را در بخش اجرای فرم و نمایش به دبیرخانه مسابقات ارسال کردند که در پایان پس از داوری، نفرات برتر معرفی شدند.

  در رده سنی خردسالان بخش پسران، مصطفی کاویانی، در رده سنی نونهالان حسین خویطی، در رده سنی نوجوانان مهدی عاشوری، در رده سنی جوانان حسین کاویانی، در رده سنی امید علی حزباوی و در رده سنی  بزرگسالان علی عاشوری به مقام قهرمانی رسیدند.

  در بخش دختران نیز در رده سنی خردسالان الف‌، آوا ابوالقاسمی پور، در رده سنی خردسالان ب نازنین زهرا کاظمی، در رده سنی نونهالان عسل سلجوقی در رده سنی نوجوانان فاطمه کردی، در رده سنی جوانان مبینا پوراسدالله در رده سنی امید زینب حاجی زاده و در رده سنی بزرگسالان سارا کرمی در رده نخست قرار گرفتند.

  روابط عمومی هیئت ورزشی کارگری استان خوزستان 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱
کد خبر : ۲۰۰,۰۹۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید