رئیس هیات ورزش کارگری استان یزد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش کارگری

سال گذشته ۱۵۲ ورزشکار کارگر در قالب ۳۰ تیم به مسابقات قهرمانی کارگران کشور اعزام شدند

سال گذشته ۱۵۲ ورزشکار کارگر در قالب  ۳۰ تیم به مسابقات قهرمانی کارگران کشور اعزام شدند
رئیس هیات ورزش کارگری استان یزد عملکرد آن هیات را در سال ۹۸ تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جمال تقی نژاد رئیس هیات ورزش کارگری استان یزد با اشاره به فعالیت های گسترده این هیات در حوزه ورزش کارگری و ترغیب کارگران و خانواده آنها به امر ورزش گفت: در  سال ۹۸ در راستای توسعه ورزش کارگری در استان با مشارکت سازمانها و هیات های ورزشی به ویژه شرکت فولاد آلیاژی یزد طرح‌ها و برنامه‌های ورزشی مختلفی اجرا گردید . 
وی افزود: از جمله مهترین برنامه های این هیات می توان به برگزاری جشنواره خانوادگی در هفته کار و کارگر و ایام الله دهه فجر در سطح استان، برگزاری ده ها همایش ورزشی به مناسبت های مختلف در طول سال، برگزاری دو دوره آموزش مربیگری آمادگی جسمانی و بسکتبال، کارگاه آموزشی کش و توپ پیلاتس و برگزاری ۴۲ مسابقه انتخابی در سطح استان اشاره کرد . 
تقی نژاد بیان داشت طی سال گذشته میزبان مسابقات قهرمانی کارگران کشور در دو رشته  ورزشی دوچرخه سواری آقایان و  کاراته کنترلی بانوان بودیم.
 وی افزود سال گذشته تعداد ۱۵۲ کارگر در قالب  ۳۰ تیم به مسابقات قهرمانی کارگران کشور اعزام شدند که حاصل این اعزام ها ۶ مقام تیمی  و ۵۱ مقام انفرادی و همچنین اعزا م ۳ ورزشکار در رشته های کاراته، جودو و پتانک به مسابقات جهانی ورزش کارگری در کشور اسپانیا از این استان بود که موفق به کسب سه مدال جهانی برای استان شدند.
تقی نژاد در پایان گفت:
 لازم میدانم از دکتر ریاحی مدیر کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، مهندس شریعتی مدیر کل  محترم اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، روسای محترم هیات های ورزش کارگری  شهرستان های استان، انجمن ها، کمیته ها وجامعه کار و تولید تشکر و قدردانی نمایم .
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۹:۴۷
کد خبر : ۲۰۱,۳۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید