جواد رمضی در گفتگو با ایسنا

رونق چرخه فعالیت ورزش کارگری با رقابتهای آنلاین

رونق چرخه فعالیت ورزش کارگری با رقابتهای آنلاین

رئیس فدراسیون آماتور ورزش کارگری گفت: با توجه به محدودیت ها و موانع ناشی از شیوع ویروس کرونا، تلاش کردیم با اقدامات و رویکردهای جایگزین فعالیت های خود را تا حد امکان پیش ببریم تا خللی در برنامه های پیش بینی شده ایجاد نشود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جواد رمضی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به بحرانی که در کشور از نظر ویروس کرونا وجود دارد برای این که خللی در برنامه های پیش بینی شده ایجاد نشود سعی کردیم مسابقات قهرمانی کشور را در رشته های مختلف کارگری به صورت آنلاین در شبکه مجازی برگزار کنیم تا از این طریق دوباره پویایی و نشاط را در بین جامعه کارگری ایجاد کنیم.

وی گفت: در حال حاضر مسابقات قهرمانی کشور دارت در دو بخش زنان و مردان به صورت آنلاین در حال برگزاری است و در پایان این رقابتها به نفرات برتر جوایز نقدی پرداخت خواهد شد، همچنین تا پایان اردیبهشت مسابقات قهرمانی کشور کاراته، شطرنج و پتانگ در  بخش شوتینگ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد که در پایان تمام این رقابتها برای تشویق ورزشکاران کارگر جهت شرکت در مسابقات آنلاین جوایز نقدی در نظر گرفته شده است.

رمضی خاطرنشان کرد: تا زمانی که شرایط کشور به حالت عادی برگردد کارهای خود را به همین شیوه ادامه خواهیم داد تا خللی در برگزاری برنامه های پیش بینی شده ایجاد نشود. البته تا امروز ورزشکاران کارگر استقبال خوبی از فعالیت های ورزشی آنلاین داشتند و این تجربه جدید حتی اگر شرایط کشور از نظر ویروس کرونا به حالت عادی برگردد، ادامه خواهد داشت.

رئیس فدراسیون آماتور ورزش کارگری گفت: به جز برگزاری رقابتهای ورزشی در فضای مجازی، مباحث آموزشی و فرهنگی را نیز از طریق فضای مجازی و به صورت آنلاین دنبال می‌کنیم تا در ادامه فعالیت های خود دچار مشکل نشویم.

وی در پایان افزود: برای این که چرخه فعالیت های ورزش کارگری متوقف نشود و پویایی خود را داشته باشد، سعی کردیم با اقدامات و رویکردهای جایگزین برنامه های خود را پیش ببریم تا خللی در اجرای برنامه های پیش بینی شده ایجاد نشود.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
خبرگزاری ایسنا |
کد خبر : ۲۰۳,۰۹۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید