مصاحبه تلفنی رئیس هیات ورزش کارگری استان مرکزی با برنامه ورزشی رادیو اراک

رئیس هیات ورزش کارگری استان مرکزی گفت:حوزه ورزش کارگری نمایانگر آن است که ورزش کارگری تنها مختص به آقایان نیست و زمینه پیشرفت بانوان نیز در حوزه ورزش فراهم است.
ورزش کارگری استان مرکزی
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان مرکزی مجید اسدی طی مصاحبه تلفنی با رادیو بیان داشت : ورزش کارگری استان از پتانسیل بالایی برخوردار است که در این راستا ۴۵ انجمن ورزشی فعالیت می کند و استان مرکزی هم به لحاظ برگزاری مسابقات ، اعزام کشوری و همچنین کسب مقام های کشوری از  ۱۰ استان برتر کشور است.وی در پاسخ به وضعیت اعتبارات ورزش کارگری استان نیز افزود: تمامی هیات های ورزشی به لحاظ مالی با محدودیت هایی مواجه هستند اما حمایت ویژه واحدهای تولیدی استان همچون ایرالکو ، ماشین سازی، واگن پارس، آذرآب و حتی شرکت هپکو با وجود مشکلات و همچنین مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان از ورزش کارگری استان قابل تقدیر است .
اسدی با اشاره به وضعیت تیم در سال گذشته گفت :سال گذشته ورزشکاران حوزه کارگری استان ، دارای ۳۵ مقام کشوری در بخش انفرادی و در بخش تیمی نیز دارای پنج مقام کشوری و در مسابقات رزمی نیز موفق به دریافت یک مدال طلا شدند .
اسدی در خصوص نحوه جذب کارگران در هیات ورزش کارگری استان نیز اظهار داشت : بر اساس آیین نامه ، اطلاع رسانی از طریق سامانه ورزش کارگری و انجمن های ورزشی 
نسبت به جذب کارگران صورت می گیرد و کارگران عضو فدراسیون ورزش کارگری نسبت به ثبت مشخصات خود در خصوص رشته مورد نظر و شهر محل سکونت اقدامات لازم را انجام می دهند .
اسدی در خصوص برنامه های ورزش کارگری استان در سال جاری نیز گفت : با توجه به شیوع بیماری کرونا در جامعه جهانی بیشتر مسابقات در "حوزه آموزش"  متمرکز می شود و بر اساس اعلام آموزش فدراسیون کلاس هایی که به حد نصاب رسیده باشند برگزار می شود که این کلاسها مختص بانوان نیز می باشد. وی ادامه داد : در حال برنامه ریزی هستیم که چهار مسابقه که قابلیت برگزاری به شکل مجازی است برگزار شود .
رئیس هیات ورزش کارگری استان بیان کرد: در حال حاضر از سوی فدراسیون بودجه ای به ورزش کارگری استان اختصاص نیافته اما به واسطه حمایت ویژه واحدهای تولیدی استان و مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ، فعالیت های ورزشی این جامعه هدف پیش می رود .
رئیس ورزش کارگری استان بیان داشت : با توجه به همت بالای ورزشکاران حوزه کارگری سال گذشته  ۳۲گروه از ورزشکاران به مسابقات کشوری اعزام شدند.
اسدی خاطرنشان کرد : سال گذشته هزار و ۴۹۳ مرد و ۲۳۰زن در مسابقات استانی و شهرستانی شرکت کردند که این عدد قابل توجه است و حضور و مشارکت بانوان درحوزه ورزش کارگری نمایانگر آن است که ورزش کارگری تنها مختص به آقایان نیست و زمینه پیشرفت بانوان نیز در حوزه ورزش فراهم است.
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان مرکزی |
کد خبر : ۲۰۷,۰۷۰
کلیدواژه ها: ورزش,کارگری,استان مرکزی,مجید اسدی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید