رئیس هیات ورزش کارگری گلستان: پرداختن به ورزش کارگری متضمن سلامت جامعه کارو تولید است

رئیس هیات ورزش کارگری گلستان با اشاره به وسعت و فراگیری جامعه کارگری گفت: اهمیت دادن و پرداختن به موضوع ورزش کارگری و بسط و گسترش آن موجب رشد شاخص های بهره وری و متضمن سلامت جامعه کار و تولید است.
ورزش کارگری افزایش راندمان کاری سلامت جامعه

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری گلستان، محمد علی تجری در نشست مشترک هیات ورزش کارگری با مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: ورزش و تزریق نشاط اجتماعی در محیط های کاری افزون بر آن که موجب شکل گیری یک انسجام گروهی در بین کارگران می شود، افزایش راندمان کاری را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: کارگران قشر زحمت کشی هستند که چرخ تولید این ممکلت را می چرخانند و قدم برداشتن برای سلامت آنها، می تواند در بالا بردن بازدهی فعالیت آنان در اجتماع تاثیرگذار باشد.

تجری تصریح کرد: اهمیت دادن و پرداختن به موضوع ورزش کارگری و بسط و گسترش آن علاوه بر رشد شاخص های بهره وری، متضمن سلامت جامعه کار و تولید است.

وی با اشاره به کسب رتبه برتر ورزش کارگری استان خاطرنشان کرد: کسب 6 مدال طلا، 5 نقره و 6 برنز و میزبانی مسابقات قهرمانی بسکتبال 3 نفره بانوان کشور و مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور تنها بخشی از فعالیت های حوزه ورزش کارگری استان در سال 98 بود.

رییس هیات ورزش کارگری گلستان تاکید کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل عظیم جامعه کارو تلاش، ورزش کارگری به عنوان یکی از بازوان قوی ورزش استان می تواند نقش آفرینی کند.

برزمینی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان نیز با اشاره به ضرورت امر ورزش برای جامعه کارگری گفت: ورزش و جوانان جدای از ورزش کارگری نیست و کارگران بخش عظیمی از جامعه هستند که پتانسیل خوبی در ورزش به ویژه در رشته هایی مثل والیبال و فوتسال دارند.

وی تاکید کرد: عملکرد ورزش کارگری در سالهای گذشته درخشان بوده و همه امکانات و زیرساخت های ورزش استان نیز در جهت رشد و ارتقای ورزش کارگری به کمک خواهند آمد.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان گلستان |
کد خبر : ۲۰۸,۶۲۲
کلیدواژه ها: هیات ورزش کارگری گلستان,ورزش کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید