برگزاری نخستین نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با روسای انجمن های ورزش کارگری کشور

نخستین نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با روسای انجمن های ورزش کارگری کشور صبح امروز با هدف ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات طرفین و ارائه گزارش فعالیتهای سال گذشته و برنامه های آتی در بستر فضای مجازی برگزار گردید.
برگزاری نخستین نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با روسای انجمن های ورزش کارگری کشور
 
 
 
 
 
 
 
 
نخستین نشست مشترک مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با روسای انجمن های ورزش کارگری کشور صبح امروز  با هدف ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات طرفین و ارائه گزارش فعالیتهای سال گذشته و برنامه های آتی در بستر فضای مجازی برگزار گردید.
در ابتدای این نشست دکتر اسمعیلی دبیر کل فدراسیون ضمن تشکر از تلاش های روسای انجمن های ورزش کارگری کشور و تبیین اهداف و محورهای جلسه ضرورت و اهمیت پرداختن به امر ورزش در فضای مجازی را با توجه به شرایط حال حاضر کشور از اولویت برنامه های فدراسیون برشمرده و بر ادامه تولید محتوا و برنامه ریزی جهت برگزاری رویدادهای مجازی از سوی انجمن ها تاکید کرد.
در ادامه مجید احتشام زاده معاون فنی و ورزشی برنامه های فدراسیون در ایام تعطیلی رویدادها و برگزاری رقابتهای مجازی را تشریح کرد.
در بخش روابط عمومی نیز مبین بهداد مدیر روابط عمومی فدراسیون مواردی را در خصوص ضرورت و اهمیت تولید محتوای رسانه ای توسط انجمن ها، انتصاب مسئول روابط عمومی در انجمن های کشوری، ایجاد گروه انجمن ها در فضای مجازی با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی روسا و اعضای انجمن های استانی و تبادل نظر اعضا و همکاری در تدوین اخبار انجمن ها اشاره نموده و از آمادگی روابط عمومی فدراسیون جهت ایجاد پنل کاربری در وب سایت رسمی فدراسیون جهت انعکاس فعالیت های صورت گرفته انجمن ها خبر داد.
در ادامه علی نجات سرپرست کمیته ارزیابی عملکرد فدراسیون به ارائه و تشریح فرم های ارزیابی عملکرد انجمن ها پرداخته و شاخص های ارزیابی عملکرد استانها در بخش های مختلف را تبیین کرد.
سپس سوسن دانشفر نایب رئیس بانوان فدراسیون در خصوص فعالسازی بخش بانوان  انجمن ها و توسعه رشته مربوطه در این حوزه مواردی را مورد تاکید قرار دادند.
پس از آن علی سلطانپور رئیس کمیته امور استانها  و انجمن های فدراسیون به تشریح مباحث ساختاری انجمن در سطوح ملی و استانی و همچنین تهیه بانک اطلاعاتی انجمن های متناظر استانی توسط انجمن های کشوری ظرف ۴ ماه آینده پرداخت.
در پایان جلسه نیز روسای انجمن های ورزش کارگری به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و برنامه های آتی انجمن پرداخته و نقطه نظرات خود را جهت بهبود روشها و اصلاح عملکرد در شرایط کنونی بیان کردند
۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳
کد خبر : ۲۱۱,۶۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید