نشست هم اندیشی مسئولین فدراسیون ورزش کارگری، انجمن کشتی کارگران کشور و هیات ورزش کارگری استان تهران

نشست هم اندیشی مسئولین فدراسیون ورزش کارگری،  انجمن کشتی کارگران کشور و هیات ورزش کارگری استان تهران
به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران ، نشست هم اندیشی و همفکری اعضای انجمن کشتی کارگران کشور و هیات ورزش کارگری استان تهران با مسئولین فدراسیون ورزش کارگری با هدف ارائه برنامه ها و فعالیت های سالجاری صبح روز سه شنبه سی و یکم تیرماه با حضور جواد رمضی رئیس ، بیژن خراسانی نایب رئیس ، سرکار خانم دانشفر نائب رئیس بانوان ، حسن حمیدی رئیس انجمن کشتی کارگران کشور و رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران  و دیگر مسئولین فدراسیون ، انجمن کشتی و هیئت در دفتر ریاست فدراسیون ورزش کارگری برگزار گردید.
در ابتدای جلسه جواد رمضی رئیس فدراسیون ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین بیان داشت با توجه به شیوع ویروس کرونا  و تعطیلی فعالیت ها و مسابقات ورزشی فرصتی بدست آمد تا با روسا و کادر انجمن های ورزشی دیدار داشته و مشکلات ، پیشنهادات و راهکارها را بررسی، دسته بندی و اولویت بندی کنیم تا به محض تغییر شرایط فعالیت های خود را با قدرت آغاز نمائیم.
رئیس فدراسیون بیان داشتند : امروز با حضور آقای حمیدی و همکاران محترمشان می توانیم به صورت دوگانه مسائل انجمن کشتی و هیئت ورزش کارگری استان تهران  را با هم بررسی کنیم.
در ادامه حسن حمیدی رئیس انجمن کشتی و هیئت ورزش کارگری استان تهران ضمن تشکر از رئیس فدراسیون بیان داشت فعالیت  کشتی به دلیل شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و برخوردی بودن این رشته فعلا ممنوع است و عملا انجمن کشتی تا بهتر شدن شرایط و صدور مجوزهای لازم از مراجع  ذیربط هیچگونه فعالیتی نخواهد داشت . 
وی پیشنهاد کرد مسابقات آتی کشتی را می توانیم  بصورت لیگ و به شکل منطقه ای برگزار نمائیم. رئیس انجمن کشتی حضور واقعی کارگران در مسابقات را خواستار شد و خاطرنشان کرد شرکت ملی پوشان و ورزشکاران لیگ به کلیت و ماهیت ورزش کارگری ضربه می زند . رئیس انجمن کشتی افزود خوشبختانه به دلیل تمکین ورزشکاران به قانون و اخلاقمداری که خاصیت ورزش های پهلوانی است  ورودی مسایل انضباطی بسیار کم  می باشد . 
حمیدی سپس  فعالیت های هیئت ، در سال 99 را در قالب یک گزارش  تشریح نمود . وی در ادامه صحبت های خود  پیشنهاد نمود سامانه ای جهت ثبت عملکرد هیئت ها ذیل دستورالعمل های مسابقات قهرمانی کارگران کشور طراحی گردد. 
سپس بیژن خراسانی نائب رئیس فدراسیون نیز در سخنان کوتاهی بیان داشت با توجه به تجربه ای که در برخی هیئت های استان تهران داشتم باور دارم که تهران مشکلات خاص خودش را دارد واقعا  مظلوم واقع شده و مسولین شهری عملا هیئت ها را همراهی نمی کنند. در صورتی که در سایر استان ها کاملا بر عکس است و مسئولین استان ها ،هیئت های ورزشی خود را حمایت می کنند.
در ادامه خانم دانشفر نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری از زحمت های هیئت ورزش کارگری استان  در سال گذشته به ویژه میزبانی و برگزاری المپیاد بانوان کارگر کشور تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد هیئت های استانی اهتمام بیشتری به ورزش بانوان داشته باشند . 
در ادامه حمیدی خاطرنشان کرد کلیه زحمات انجمن و هیئت بر دوش همکاران بنده است که دلسوزانه ، صادقانه و بدون چشمداشت زحمت می کشند.
رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پایان سخنان خود مجددا از حاضرین در جلسه تشکر نموده و خاطر نشان کرد: حسن حمیدی در ابعاد مختلف و چند وجهی به ما کمک می کنند و ظرفیت بزرگی در ورزش کارگری هستند.
همچنین کلیه حاضرین در جلسه به فراخور مسولیت و حوزه کاری خود مشکلات ، پیشنهادات و راهکارهای مورد نظرشان را ارائه نمودند.
در پایان این نشست احکام انتصاب نائب رئیس و دبیر هیئت توسط رئیس و نائب رئیس بانوان فدراسیون به آنها تقدیم گردید .
۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۵۷
کد خبر : ۲۱۱,۹۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید