دستورالعمل اولین دوره مسابقات مرشدی آواهای پهلوانی و زورخانه ای ( آقایان و فرزندان پسر ) کارگران کشور (اینترنتی )

دستورالعمل اولین دوره مسابقات مرشدی آواهای پهلوانی و زورخانه ای ( آقایان و فرزندان پسر ) کارگران کشور (اینترنتی )

اولین دوره مسابقات مرشدی آواهای پهلوانی و زورخانه ای ( آقایان و فرزندان پسر ) کارگران کشور (اینترنتی )

به مناسبت یادواره مرشد مرحوم ابدانی

عنوان مسابقه:

اولین دوره مسابقات مرشدی آواهای پهلوانی و زورخانه ای ( آقایان و فرزندان پسر )  کارگران کشور (اینترنتی )

(22 لغایت 28 شهریور ماه 1399)

تاریخ:  شروع مسابقه 22 لغایت 28 شهریور ماه 1399

مهلت ثبت نام:  حداکثر تا روز جمعه مورخ 1399/06/21 از طریق سامانه جامع ورزش کارگری

 شرایط عمومی:

۱. داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی با مهر اجباری (مشاغل آزاد،رانندگان،کارگران ساختمان،قالیبافان و ... که خویش فرما نباشند.) از استان اعزام کننده با داشتن حداقل ۳ ماه سابقه پرداخت بیمه مستمر از تاریخ صدور و تامین اعتبار آن تا پایان مسابقات. (کلیه بیمه های تکمیلی مرتبط با تأمین اجتماعی در صورت ارائه تأییدیه از سوی سازمان تأمین اجتماعی مورد پذیرش خواهد بود).

توضیح مهم : درصورتی که تاریخ صدور دفترچه کمتر از ۳ ماه تا زمان شروع مسابقات باشد همراه داشتن پرینت پرداخت حق بیمه از تامین اجتماعی با مهر و امضا الزامیست.

توضیح مهم :تمامی شرکت کنندگان در رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی ازقبیل(مربیان،ورزشکاران) می بایست عضو جامعه ورزش کارگری بوده و در سامانه عضوگیری به آدرس  Http://worker-sport.mcls.gov.ir   ثبت نام کرده و کارت عضویت را در مسابقات به همراه داشته باشند.در غیر اینصورت افراد مجاز به شرکت در رقابت های ورزشی موصوف نمی باشند.

2. ثبت نام در سامانه فدراسیون ورزش کارگری .

3. از پذیرش ورزشکاران ثبت نام نشده در تاریخ مقرر(در سامانه مذکور)در مسابقات ممانعت بعمل خواهد آمد.

4. مسئولیت حسن برگزاری فنی رویداد با رئیس انجمن مربوطه خواهد بود.

شرایط اختصاصی:

1- نحوه برگزاری: مسابقات به صورت اینترنتی برگزار می گردد.

- زمان مسابقات : روز شنبه مورخ 1399/06/22 لغایت 1399/06/28 

- الف: فیلم می بایستی یک تیکه بدون ادیت و ویرایش و حتماً در فضای خانه و بدون هیچگونه صدای اضافی به شماره 09153620894  از طریق نرم افزار واتساپ  ارسال گردد.

- ب: استفاده از دوربین با کیفیت ( 1-دوربین پشت موبایل 2- از زاویه روبرو فیلم تهیه و ارسال گردد)

- ج: قبل از اجرا ، شرکت کنندگان می باید نام و نام خانوادگی خود و استان محل سکونت به همراه نام مربی واضح جهت شناسایی اعلام نمایند.

- د: استفاده از دوربین موبایل الزامی بوده و در هنگام فیلم برداری دوربین می بایست در مکان ثابت قرار گیرد.

2 اجرا در تمام دستگاه های آوازی بلامانع و کل امتیازات در 3 بخش (آواز ، ادبیات و ضرب ) محاسبه می گردد همچنین شرایط فنی و نحوه امتیاز دهی همانند سالهای گذشته برگزار و محاسبه می گردد.

3 اجراهایی که از لحاظ کیفیت دوربین موبایل و کیفیت اجرای شرکت کننده ضعیف باشد و یا اینکه صداها واضح نباشد با نظر و تصمیم هیئت داوران از جدول مسابقات حذف می شود.

4 - شرکت کنندگان موظف به رعایت فاصله نسبی 2ونیم الی 3 متر با دوربین یا تلفن همراه را حفظ نمایند تا صدا واضح و مطلوب در فیلم های ارسالی به سمع و نظر داوران برسد و نیز حجم فیلم های ارسالی می بایستی 4 دقیقه و حداکثر 75 مگابایت و فیلم 6 دقیقه ای حداکثر 150 مگابایت باشد.

5 نحوه امتیاز دهی :

الف: به هر شرکت کننده از هر استان 1 امتیاز جهت ورود به مسابقات تعلق می گیرد.

ب: نفرات اول تا پانزدهم در 3 بخش (آواز ، ادبیات و ضرب ) به ترتیب ، نفر اول 15 امتیاز و نفر پانزدهم 1 امتیاز تعلق خواهد گرفت.

6 -  شرکت کنندگان می بایستی کلیپ های ضبط شده خود را به شماره واتساپ 09153620894 ارسال نمایند.

7 - مسابقات در دو بخش آقایان و فرزندان پسر کارگران برگزار می شود.

8- به نفرات برتر ( اول تا سوم ) از سوی فدراسیون ورزش کارگری مدال و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.

9 فرزندان کارگر باید در سامانه ورزش کارگری عضو شده ( در قسمت عضویت پس از مشخص نمودن نسبت خود با کارگر، کد ملی خود و کد بیمه شده اصلی را وارد نماید.) سپس برای شرکت در رقابت های مجازی مراحل ثبت نام را تکمیل نماید.

10- جهت کسب اطلاعات و اگاهی از سایر شرایط این مسابقه میتوانید به سایت فدراسیون آماتوری ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران به آدرس www.fawsi.mcls.gov.ir ، یا پایگاه خبری ورزش کارگری در بستر تلگرام به آدرس AFWSI  @  و یا صفحه این فدراسیون در اینستاگرام به آدرس AFWSI  مراجعه نمایید.

11-  جهت کسب اطلاعات فنی _ ورزشی برگزاری رقابت ها ، میتوانید با آقای علی سنگکی مسئول انجمن ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی فدراسیون ورزش کارگری با شماره همراه 09153620894 تماس حاصل نمایید.

12- جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه فدراسیون ورزش کارگری و ثبت نام با واحد مسابقات فدراسیون به شماره تماس 88210741- داخلی 119 یا 124 تماس حاصل فرمائید.

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶
کد خبر : ۲۱۸,۳۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید