رییس فدراسیون ورزش کارگری در مصاحبه با ایسنا خبر داد

طرح ملی فتح ۳۱ قله در ۳۱ استان توسط کارگران کوهنورد

طرح ملی فتح ۳۱ قله در ۳۱ استان توسط کارگران کوهنورد

رئیس فدراسیون ورزش کارگری از فتح ۳۱ قله در ۳۱ استان توسط کارگران کوهنورد در پنجشنبه این هفته با همکاری فدراسیون کوهنوردی و ورزش کارگری خبر داد و گفت: این طرح ملی در ۳۱ استان به طور همزمان توسط ورزشکار کارگر اجرا و به نام جامعه کارگری ثبت خواهد شد.

جواد رمضی رئیس فدراسیون آماتور ورزش کارگری در گفتگو با ایسنا درباره اجرای طرح ملی صعود ورزشکاران کارگر به ۳۱ قله کشور اظهار کرد: مجوز این طرح از سوی فدراسیون کوهنوردی به فدراسیون کارگری داده شده و بر اساس این طرح ۳۱ قله مرتفع شناسایی شده از سوی فدراسیون کوهنوردی به صورت مشترک و همزمان توسط کارگران کوهنورد فتح خواهد شد

رمضی خاطرنشان کرد: از ۳۱ استان مختلف ۱۰ نفر از بهترین های کارگران کوهنورد از هیات های استانی شناسایی و در روز پنجشنبه بطور همزمان این ۳۱ قله در یک طرح ملی فتح و برای جامعه کارگری ثبت خواهد شد. این کار برای اولین بار با همکاری فدراسیون کوهنوردی و فدراسیون ورزش کارگری رخ خواهد داد و در پایان به شرکت کنندگان مدال و کاپ قهرمانی به امضای دو فدراسیون کارگری و کوهنوردی اهدا خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری مسابقات قهرمان کشوری والیبال ساحلی کارگران خبر داد و گفت: این مسابقات به زودی برگزار خواهد شد. همچنین در رشته دوومیدانی نیز سعی داریم دوم تا هفتم مهر مسابقات شرکت ها را در خراسان رضوی برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری در پایان گفت: مسابقات جهانی ورزش کارگری که قرار بود سال آینده به میزبانی زاگرب برگزار شود به خاطر مسائل اقتصادی به ایتالیا داده شده است و این مسابقات در تیر سال آینده به جای کرواسی در ایتالیا برگزار می شود.

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱
کد خبر : ۲۱۹,۷۸۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید