برگزاری مسابقات دومیدانی پیشکسوتان کارگر آذربایجان شرقی

مسابقات دومیدانی پیشکسوتان کارگر آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد
برگزاری مسابقات دومیدانی پیشکسوتان کارگر آذربایجان شرقی
مسابقات دومیدانی پیشکسوتان کارگر آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد
 
به گزارش هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی ، مسابقات دو میدانی کارگران آذربایجان شرقی با شرکت 90 ورزشکار در ماده 5000 متر استقامت در مجموعه ورزشی کارگران شماره 2 تبریز برگزار شد که در پایان به نفرات برتر هر رده سنی جوایزی اهدا شد.
 
این مسابقات به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و گرامی داشت احد قراملکی دومیدانی کار مطرح آذربایجان شرقی که چندی پیش دار فانی را وداع گفت برگزار شد و علاوه بر ورزشکاران آذربایجان شرقی ، از استان های گیلان - مازندران - کردستان و اردبیل نیز ورزشکارانی به شکل میهمان حضور داشتند.
 
در بخش نتایج انفرادی در رده سنی ۳۵-۳۹ سال کوروش ملکی از سنندج و رضا فضلیان آذربایجان شرقی اول و دوم شدند.
 
رده سنی ۴۰ تا ۴۴ نمایندگان میزبان خوش درخشیدن و ولی سیف زاده در کنار رحیم عباس زاده به مقام های اول و سوم دست یافتند و علی اسمعیلی از اردبیل نائب قهرمان شد.
 
مدال های رده ی سنی  ۴۵ تا ۴۹ سال به ترتیب _علی حسینی اسفندزاد از آذربایجان شرقی - ودود جوان نیاری از اردبیل و جلیل فیروزی از  آذربایجان شرقی توزیع شد.
 
ابوالفضل عباسزاده از آذربایجان شرقی - سید رمضان میر صادقی از مازندران  و هادی رمضان نرگس از گیلان در رده سنی ۵۰ تا ۵۴ مدال طلا نقره و برنز را بر گردن آویختن.
 
رده سنی ۵۵ تا ۵۹ با حضور دو ورزشکار برگزار شد که  احد پرویزی و کامبیز پاشازاده هر دو از آذربایجان شرقی روی سکو رفتند.
 
رده سنی ۶۰ سال به بالا نیز  محبوب محسن وند آذربایجان شرقی سریع تر از داود صیاد سروری از گیلان محمد علی جبار پور خورشیدی از آذربایجان شرقی به خط پایان رسید.
 
در پایان این مسابقات از 10 نفر از پیشکسوتان دومیدانی آذربایجان شرقی با اهدای جوایزی تقدیر شد
 
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰
کد خبر : ۲۲۰,۶۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید