صعود کوهنوردان کارگر استان اردبیل به قله سبلان

همزمان با صعود سراسری تیم های منتخب کارگری کشور به 31 قله مرتفع ایران کوهنوردان کارگری اردبیلی به قله سبلان صعود کردند.
صعود کارگران اردبیلی به قله سبلان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ علی مهری از صعود کوهنوردان کارگر استان البرز به قله سبلان در طرح «سیمرغ» به طور همزمان در سراسر کشور در تاریخ 27 شهریور ماه 99 خبر داد.

رئیس هیات ورزش کارگری اردبیل در خصوص اجرای طرح سیمرغ در استان و کشور در رشته کوهنوردی گفت : این طرح ملی با همکاری فدراسیون ورزش کارگری و انجمن کوهنوردی کشور کشور در ۳۱ استان به طور همزمان توسط ورزشکاران کوهنورد کارگر اجرا و به نام جامعه کارگری ثبت خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه این صعود در اردبیل افزود: در این برنامه که با همکاری هیات ورزشی کارگران و انجمن کوهنوردی وصعودهای ورزشی استان البرز صورت می پذیرد 15 نفر از  کارگران کوهنورد از هیات های در روز  جهت صعود به قله مرتفع سبلان اعزام شدند.

مهری در ادامه به  تشریح اهمیت اثرگذاری ورزش بر ابعاد مختلف زندگی یک کارگر پرداخت و گفت: افزایش راندمان کاری، ارتقا سطح سلامت و ایجاد نشاط از اهداف پرداختن به ورزش در بین جامعه کار تولید است.رئیس

هیات ورزش کارگران استان خاطر نشان کرد: از کلیه ظرفیت های هیئت های ورزشی و انجمن های زیر مجموعه خود برای ارتقا ورزش و سلامت کارگران استان بهره خواهیم گرفت.

 

۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |
کد خبر : ۲۲۰,۹۱۴
کلیدواژه ها: صعود کارگران اردبیلی به قله سبلان,مسر قله سبلان،صعود سراسری قله سبلان,طرح صعود سراسری سیمرغ

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید