برگزاری سومین همایش دوشنبه های ورزش و کار

سومین پویش بزرگ ورزش کارخانجات آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در تبریز برگزار شد.
برگزاری سومین همایش دوشنبه های ورزش و  کار
به گزارش هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی ؛ پویش دوشنبه های ورزش و کار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در شرکت کلر پارس تبریز توسط هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی برگزار شد.
 
پویش بزرگ ورزش کارگری در کارخانه کلر پارس واقعه جنوب شرقی تبریز با حضور بیش از ۱۰۰ کارگران این شرکت  انجام شد و در پایان جوایز ارزشمندی به شرکت کنندگان به قید قرعه اهدا شد.
 
در این حرکت صبحگاهی حسین فتحی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی - ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی - ابوالفضل امیدی رئیس هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی - پرویز پناهی معاونت فرهنگی ورزشی اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی و ابوالفصل باباپور مدیرعامل شرکت کلر پارس تبریز شرکت داشتند.
 
در حاشیه این مراسم از قهرمانان دو صحرانوردی کلر پارس تبریز که در مسابقات کارگران کشور به مقام قهرمانی رسیده بودند تجلیل شد.
 
از گروه کار نمونه آذربایجان شرقی که از کارگران شرکت کلر پارس بودند توسط مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تقدیر شد.
 
با توجه به شرایط موجود کشور ، پویش دوشنبه های ورزش و کار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از جمله ماسک و فاصله ی اجتماعی برگزار می شود.
 
هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی پیش از این در شرکت پگاه تبریز و پلمرکیسه تبریز این همایش ورزش صبحگاهی را برگزار کرده است و پیش بینی های لازم جهت برگزاری این همایش در دوشنبه آینده در شرکت خوشگوار تبریز را انجام داده است.
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۲۸
کد خبر : ۲۲۴,۳۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید