اولین پویش دوشنبه های ورزش و کار در گروه صنعتی پلیمر بوشهر به میزبانی شرکت هووراش برگزار شد

پویش دوشنبه های ورزش و کار بمناسبت هفته تربیت بدنی ،در گروه صنعتی پلیمر بوشهر به میزبانی شرکت هووارش باشعار ورزش، بهروری و تولید برگزار شد.
اولین  پویش دوشنبه های ورزش و کار در گروه صنعتی پلیمر بوشهر به میزبانی شرکت هووراش برگزار شد

رئیس هیأت ورزش کارگری استان بوشهر گفت:

اولین پویش دوشنبه های ورزش و کار بمناسبت هفته تربیت بدنی ،در گروه صنعتی پلیمر به میزبانی شرکت هووارش  باشعار ورزش، بهروری و تولید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان بوشهر، اولین برنامه زنگ ورزش صبحگاهی و پویش دوشنبه های ورزش و کار همزمان با بزرگداشت هفته تربیت بدنی(۲۶مهرلغایت ۲ابانماه) در  شهرستان بوشهربا حضور جمع کثیری از علاقمندان، کارکنان، کارگران، مدیران، آن شرکت  با شعار ورزش، بهروری و تولید برگزار شد.

رحیم لطفی گفت: ابتکار اجرای پویش دوشنبه‌های ورزش از سوی فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران  مطرح و از سال گذشته تا کنون این برنامه موفق  در واحد های کارگری برگزار گردید که با استقبال بی نظیری روبرو شد.

وی با بیان اینکه دمای هوا در شش ماهه اول سال موجب شد که نتوانیم این پویش را به خوبی انجام دهیم ،گفت  در حال حاضر با برنامه ریزی مدون این پویش را به نحو احسن در واحد های کارگری استان برگزار خواهیم کرد.

وی  اظهار نمود: این مراسم با حرکات ورزشی شاد و حرکات ایروبیک در محیطی شاد و نشاط آور انجام شد و کارگران اقدام به حرکات کششی و حرکات آهسته و شاد ورزشی کردند .نکته قابل توجه نحوه اجرای این پویش اجرای قوانین و پروتکل های بهداشتی مطابق با دستورالعمل ستاد کرونا استان می باشد.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۲۸
روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان بوشهر |
کد خبر : ۲۲۴,۳۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید