رونمایی از سامانه جامع آموزش فدراسیون ورزش کارگری کشور

رونمایی از سامانه جامع آموزش فدراسیون ورزش کارگری کشور
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری کشور، سامانه جامع آموزش فدراسیون ورزش کارگری صبح امروز با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون و جمعی از مسئولین کمیته های مختلف رونمایی و آماده بهره برداری شد . با توجه به استمرار وضعیت موجود ضرورت ایجاد روش های نوین برای تعامل و ارتباط با مسئولان و ورزشکاران کارگر سراسر کشور با فدراسیون ورزش کارگری بیش از پیش احساس میشد و بر این اساس ایجاد سامانه آموزشی در دستور کار قرار گرفت تا امکان برگزاری دوره های آموزشی آنلاین مجازی و برگزاری وبینارها و نشست های مختلف سازمانی مهیا گردد. 
با شروع بکار این سامانه دوره های آموزشی فدراسیون بر بستر وب بصورت کشوری برگزار خواهد شد . وبینار آشنایی و اهمیت روانشناسی ورزشی برای مدیران هیاتهای ورزشی استانها و ورزشکاران ، دوره دانش افزایی حقوق ورزشی، دوره آموزشی تئوری مربیگری درجه ۳ پیش نیاز مربیگری تمامی رشته های ورزشی بزودی برگزار میشود . 
برای استفاده از دوره های اموزشی فدراسیون ورزش کارگری همه مدیران و مسئولان انجمنها ، هیاتها ، ورزشکاران و کسانی که بنحوی با فدراسیون ورزش کارگری همکاری دارند می بایست به این سامانه به اینجا مراجعه  و عضویت خود را ثبت نمایند تا از دوره های آموزشی و دانش افزایی طراحی شده مطلع و درصورت تمایل شرکت نمایند.
با راه اندازی این سامانه فدراسیون ورزش کارگری قادر است همه دوره های مورد نیاز انجمنها و هیاتهای ورزشی خود در سراسر کشور و نیز وبینارهای آموزشی کارخانجات و سازمان های اقتصادی جامعه کار و تلاش را به نحو مطلوب و با بهره گیری از اساتید برجسته برگزار نماید.

شایان ذکر است راه اندازی و اجرای سامانه موصوف با مساعدت و همکاری ارزشمند جناب آقای مهندس شیخ اکبری رئیس محترم کمیته داوران و مربیان انجمن تیراندازی کارگران کشور عملیاتی شد .فدراسیون ورزش کارگری از زحمات و تلاش های بی شائبه ایشان تقدیر و تشکر بعمل می آورد.

۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۲۸
کد خبر : ۲۲۵,۸۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید