برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون ورزش کارگری کشور

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون ورزش کارگری کشور
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون ورزش کارگری عصر امروز با هدف بررسی دستور جلسه ارسالی در رابطه با برنامه های سال ۹۸ فدراسیون با حضور تعدادی از اعضای مجمع در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و ارتباط زنده تصویری با دیگر اعضای مجمع اعم از روسا و سرپرستان هیات ها و انجمن های ورزش کارگری کشور برگزار گردید.
پس از پخش تلاوت آیاتی از قرآن مجید و سرود ملی، مرتضی اسمعیلی دبیر کل فدراسیون ورزش کارگری ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان هدف از برگزاری این جلسه را تبیین نموده و دستور جلسه مجمع را قرائت نمودند.
در ادامه جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در سال گذشته در کمیته های های گوناگون پرداخته و اهم موارد را به سمع و نظر شرکت کنندگان در مجمع مذکور رساندند.
ارائه گزارش حسابرسی سال ۹۸ فدراسیون، ارائه گزارش مالی سال ۹۸، ارائه گزارش سال ۹۸ بازرس فدراسیون، بررسی و تصویب برنامه عملیاتی ورزش کارگری سال ۱۳۹۹، بررسی و تصویب افزایش حق عضویت سالیانه ورزش کارگری کشور از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح و کلیه موارد به رای اعضا گذاشته و با اکثریت آرا به تصویب اعضا رسید.
در پایان جلسه نیز دکتر عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان، دکتر صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سخنانی را در خصوص ضرورت و اهمیت پرداختن به امر ورزش در میان جامعه کارگری کشور بیان داشته و از حمایتهای دکتر شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه مدیران وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک تقدیر کردند.
شایان ذکر است این نخستین بار است که از بدو تاسیس فدراسیون ورزش کارگری تا کنون روسای هیات های ورزشی ۳۱ استان کشور پس از تغییرات صورت گرفته اساسنامه فدراسیون در مجمع موصوف مشارکت و حضور داشته اند.
۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۹:۰۹
کد خبر : ۲۲۶,۱۸۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید