فعالیت های شرکت واگن پارس در زمینه ورزش کارگری امیدوار کننده است

رئیس هیات ورزش کارگری استان مرکزی گفت:با همکاری و تعامل بیشتر شرکت واگن پارس با هیات ورزش کارگری میتوان سطح ورزش کارگری را در میادین استانی و کشوری ارتقا داد.
فعالیت های شرکت واگن پارس در زمینه ورزش کارگری
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان مرکزی امروز رضا احمدلو و حسن سمیعی مدیرعامل و مسئول ورزش کارگری شرکت واگن پارس با حضور در دفتر رئیس هیات ورزش کارگری استان مرکزی دیدار و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار ابتدا مجید اسدی رئیس هیات ورزش کارگری استان ضمن تشکر از فعالیت های شرکت واگن پارس در زمینه ورزش کارگری ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل بیشتر شرکت واگن پارس با هیات ورزش کارگری  بتوان سطح ورزش کارگری را در میادین استانی و کشوری ارتقا داد.
احمدلو مدیر عامل ورزش کارگری واگن پارس نیز در حامایت از بخش ورزش کارگری گفت : اهمیت ورزش و سلامت کارگری همیشه جزء اولویت های سیاست گذاری این شرکت بوده و سعی خواهیم داشت که با برنامه ریزی دقیق مشکلات و موانع پیش روی را برداریم و بیشتر از پیش کارگران و پرسنل محترم شرکت واگن پارس را به سوی ورزش که تضمین کننده سلامت آنها می باشد سوق دهیم.
در پایان سمیعی مسئول ورزش کارخانه واگن پارس افزود : با توجه به شیوع بیماری کرونا و طبق سیلست گذاری های شرکت و با هماهنگی و همفکری مدیر عامل برنامه هایی  در آینده برای بالا بردن سطح ورزش کارگری در زمینه ورزش همگانی و انفرادی پیش بینی کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم با تعامل بیشتر با هبات ورزش کارگری را در رشته های مختلف در سطح استان و کشور داشته باشیم.
۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۳۴
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان مرکزی |
کد خبر : ۲۲۷,۰۹۲
کلیدواژه ها: ورزش کارگری,استان مرکزی,شرکت واگن پارس

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید