برگزاری جلسه هیئت اجرایی مجموعه های ورزشی کارگری استان گیلان

جلسه هیئت اجرایی مجموعه های ورزشی کارگری استان گیلان باحضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد
برگزاری جلسه هیئت اجرایی مجموعه های ورزشی کارگری استان گیلان

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان گیلان : روز سه شنبه 27 آبان 99 جلسه هیئت اجرایی مجموعه های ورزشی کارگری استان گیلان به ریاست عباس علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و رییس هیئت با حضور دیگر اعضا درسالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

علیزاده با اشاره به راه اندازی و احیای استخر کارگران رشت که سال ها بدون استفاده بود گفت : روند رو به رشدی بر مجموعه های ورزشی حاکم است اما پس از شیوع بیماری کرونا به دلیل تعطیلی استخر و دیگر مجموعه ها ، آسیب های مالی به مجموعه های ورزشی کارگری استان وارد شد که باید با تدابیر ویژه این بحران را مدیریت کرد.

پهلوان یلی دبیر اجرایی این هیئت نیز با حضور در این جلسه گزارشی از عملکرد مجموعه های ورزشی و تاثیرات منفی شیوع کرونا بر روندکاری به ویژه مشکلات مالی پیش آمده در شش ماهه اول سال 99 ارائه کرد.

گفتنی است در این جلسه مصوب شد : برگزاری مسابقات کارگری به صورت مجازی، پویش دوشنبه های کار و ورزش در سطح واحدهای تولیدی استان اجرا، بهره برداری از سالن های ورزشی با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی انجام، قرارداد سالن های ورزشی تا پایان سال جاری به علت شیوع کرونا تمدید و همچنین تعطیلات و عدم استقبال عموم از استفاده فضاهای ورزشی در قرارداد پیمانکاران مدنظر قرار گیرد
۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸
ورزش کارگری |
کد خبر : ۲۲۸,۰۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید