با کسب ۲۷ رای از آرای ماخوذه

جواد رمضی به عنوان عضو شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد

انتخابات سه عضو شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در نشست هم اندیشی روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک برگزار شد،در همین راستا رامین طباطبایی با ۳۲ رای جواد رمضی با ۲۷ رای ،مسعود سلیمانی با ۲۴ رای به عضویت شورای برون مرزی درآمدند
جواد رمضی به عنوان عضو شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد
🔸روسای فدراسیون های  بسکتبال ،ورزشهای کارگری ،اسکواش  با برگزاری انتخابات به عضویت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان درآمدند.
🔸 انتخابات سه عضو شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در نشست هم اندیشی روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک برگزار شد،در همین راستا رامین طباطبایی  با ۳۲ رای جواد رمضی با ۲۷ رای ،مسعود سلیمانی با ۲۴ رای به عضویت شورای برون مرزی درآمدند .
 
🔸هفت رییس فدراسیون برای انتخابات شورای برون مرزی فدراسیون های ورزشی ثبت نام کرده بودند که محمد رضایی رییس فدراسیون اسکیت  نیز به عنوان عضو علی البدل انتخاب شد .
 
🔸عضویت روسای سه فدراسیون در شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان یکساله است و هر ساله این انتخابات برگزار می شود.
 
گفتنی است این موفقیت ارزشمند موجبات افزایش قدرت چانه زنی و تصمیم گیری فدراسیون و همچنین ارتقاء جایگاه و توسعه ورزش جامعه کار و تلاش کشور می گردد.
بی شک کلیه مسئولین و دست اندرکاران حوزه ورزش کارگری در این موفقیت سهیم بوده و به حول و قوه الهی از مواهب آن بهره مند خواهند شد.

 

۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۸:۱۲
روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری |
کد خبر : ۲۳۲,۸۸۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید