معرفی برترین های مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور ، در اهواز

مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور به میزبانی شهرستان اهواز ، در بخش بانوان ، با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید.
معرفی برترین های مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور ، در اهواز
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، مسابقات ۲ روزه دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور گرامیداشت شهدای کارگر و مدافعان سلامت ، با رقابت ۶۵ ورزشکار در بخش بانوان آغاز شد 
در روز نخست ، بانوان در قالب ۱۵ تیم و در ماده‌های دوی ۱۰۰ متر مقدماتی و نهایی ، ۴۰۰ متر ، ۸۰۰ متر ، ۱۵۰۰ متر ، ۵۰۰۰ متر ، ۱۰۰×۴ متر ، پرش طول ، پرتاب وزنه و پرتاب نیزه با هم به رقابت پرداختند .
به گفته نائب رئیس انجمن دو و میدانی هیئت ورزشی کارگری خوزستان ، در پایان این رقابت‌ها تیم اصفهان با ۲۷ امتیاز مقاوم اول را کسب کرد و تیم‌های اردبیل و خوزستان با ۱۹ مدال به ترتیب دوم و سوم شدندکه تفاوت رتبه تیم‌های دوم و سوم ، کسب مدال نقره توسط تیم اردبیل بود که ورزشکاران خوزستانی از کسب مدال نقره بازماندند.
فاطمه معین پور افزود : در مجموع در این مسابقات ، ۳۲ مدال طلا ، ۳۲ مدال نقره و ۳۲ مدال برنز میان برترین‌های مواد مختلف توزیع شد.
گفتنی ست :  روز پنج شنبه ۲ بهمن، مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور در بخش آقایان با شرکت ۱۱۰ ورزشکار در قالب ۳۰ تیم دنبال خواهد شد .
۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۷
کد خبر : ۲۳۲,۹۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید