نشست هم اندیشی رییس انجمن شنا،نجات غریق و غواصی کارگری استان هرمزگان با مسول آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان برگزار شد

هدف از برگزاری این جلسه توسعه همکاری فی مابین و تشکیل بانک اطلاعاتی می باشد
نشست هم اندیشی رییس انجمن شنا،نجات غریق و غواصی کارگری استان هرمزگان با مسول آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان برگزار شد
نشست هم اندیشی رییس انجمن شنا،نجات غریق و غواصی کارگری استان هرمزگان با مسول آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان، نشست هم اندیشی رییس انجمن شنا،نجات غریق و غواصی استان هرمزگان با مسول آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با موضوع تعامل فی مابین برگزار شد.
 
 
در این نشست، عباس حفاری رییس انجمن شنا،نجات غریق و غواصی  گفت: هدف از برگزاری این جلسه توسعه همکاری فی مابین و تشکیل بانک اطلاعاتی از مربیان شنا و نجات غریق ادارات با اداره کل ورزش و جوانان و هیات شنا و نجات غریق استان هرمزگان است.
 
وی در ادامه افزود: تلاش میکنیم با تعامل و همکاری بتوانیم از تمام ظرفیت های موجود در استان در راستای پیشرفت ورزشکاران و گسترش ورزش شنا استفاده نماییم.
 
او تصریح کرد: با همکاری ادارات و شرکت ها می توانیم اطلاعات کاملی از کارگران شناگر، مربیان شنا و نجات غریق بدست آوریم و با برگزاری دوره های آموزشی به صورت تخصصی در این رشته ورزشی تحویلی بزرگ ایجاد نماییم. 
 
گفتنی است در این نشست پیش نویس تفاهم‌نامه همکاری فی مابین نیز تهیه گردیده است.
۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان |
کد خبر : ۲۳۲,۹۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید