در پایان برگزاری مجمع انتخاباتی

قاسم ستاری بعنوان رئیس جدید هیات ورزش کارگری اصفهان انتخاب شد

قاسم ستاری بعنوان رئیس جدید هیات ورزش کارگری اصفهان انتخاب شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری به نقل از ایسنا مجمع انتخابات هیئت ورزش کارگری استان اصفهان با انتخاب قاسم ستاری فرید به عنوان رئیس جدید هیئت به کار خود پایان داد.

مجمع انتخابات هیئت ورزش کارگری استان اصفهان امروز (چهارشنبه ۸ -بهمن ماه) در تالار افتخارات سرای ورزشکاران استان اصفهان با حضور رئیس و دبیر و معاون اداری و پشتیبانی فدراسیون ورزش کارگری، نماینده وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل تعاون کار و امور اجتماعی استان اصفهان، مدیرکل ورزش و جوانان استان صفهان و معاونین وی، اعضا مجمع و رسانه ها برگزار شد.

داود اتحادی، اسماعیل پناهنده، مهدی حکیمیان، قاسم ستاری و وحید طاهری نیک بختی پنج کاندیدایی بودند که برای احراز پست ریاست ثبت نام کرده بودند که حضور نیافتن طاهری نیک بختی به منزله انصراف وی تلقی شد، همچنین در ادامه نیز اتحادی به نفع ستاری انصراف داد.

در پایان فرآیند رای گیری از مجموع ۲۱ رای ماخوذه هر کدام ۱۰ رای به خود اختصاص دادند و  یک رای نیز سفید اعلام شد که کار به دور دوم کشیده شد و در دوم انتخابات قاسم ستاری فرید با کسب ۱۱ رای به مدت حداقل چهار سال به عنوان رئیس هیئت ورزش کارگری استان اصفهان انتخاب شد. پناهنده نیز ۱۰ رای را به خود اختصاص داد.
۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱
کد خبر : ۲۳۳,۳۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید